Rusų galerijotojų treniruotės

Nors nė viena oficiali Rusijos galingojo žygio programa nėra, Rusijos galeriečiai dažnai naudojasi keliais metodais. Dažniausiai žinoma kaip “Sheiko” – po to, kai Rusijos treneris Borisas Шейко – tai didelio masto programų serija, kuri stiprina tris konkurencingus liftai. Jei atliksite vieną iš šių programų, galbūt atliksite daugiau garsų nei jūs kada nors turėjote savo gyvenime. Tai nėra pradedančiųjų programos, todėl būk atsargus.

Programa 29 dažnai rekomenduojama kaip pradedančiųjų programa tiems, kurie mokosi iš Sheiko stiliaus. Tai dažnai vadinama parengiamuoju laikotarpiu, nes tai leidžia jums priprasti prie pakrovimo modelių ir apimties. Treniruosite treniruoklius, suolelius ir stumdomas per savaitę, bet niekuomet nenaudosite daugiau kaip 85 procentų vieno pasikartojimo didžiausio kiekio kiekviename lifte. Dauguma jūsų mokymų yra nuo 75 iki 80 procentų. Reguliariai atliekami pagalbiniai darbai, tokie kaip musės, lungės, nuolydžio stendiniai presai, nuolydžiai ir geri rytai. Visi šie užsiėmimai turėtų būti baigti geros formos ir niekada padaryti raumenų nepakankamumu. Kai pritūpęs prie tvarto, įsitikinkite, kad per kiekvieną kartojimą pralaujate lygiagrečiai. Tai ne tik reikalinga konkurencijai, bet ir jūsų šlaunys. Hip stiprumas yra labai svarbus tiek tvora, tiek tvora.

Programa 30 vis dar yra parengiamoji programa, tačiau ji siekia pagerinti jūsų toleranciją mokymo apimčiai, dažniau praktikuojant konkurencingus keltuvus. Ši programa du kartus taps du kartus per savaitę. Lygiavimas vyksta tarp prikabinimo sesijų. Kaip ir 29, programoje 30 retai jūs viršijote 80 procentų savo vieno pasikartojimo didžiausio, bet pritūpęs tomas yra didesnis. Pagerinus jūsų kondicionavimą pritūpęs bus pagerinti jūsų kondicionavimas slėgio. Šiame skyriuje taip pat yra smurtinių pėdsakų. Tai visada turėtų būti padaryta įprastu velenu stiliaus, niekada sumo. Tai yra papildomas darbas apatinei nugaros daliai.

CMS / MS “Devynių savaičių ciklas” – tai pažangios mokymo programos, skirtos pasirengti varžyboms. Šio treniruočių ciklo apimtis ir intensyvumas reikalauja, kad tu pats prisidėtumėte prie ankstesnių mokymo programų. Ši programa turi kelis liftai per dieną, todėl treniruočių metu pratęsite treniruotę, pritūpę ar treniruotę du kartus per treniruočių seansą su kitu liftu. Kiekvienas liftas treniruojamas tris kartus per savaitę, išskyrus stalo spaustuvą, kuris treniravosi keturis kartus. Ši programa pagerina variklių agregatų įdarbinimą mokant daugiau nei 90 procentų. Mokymas su ypač dideliu intensyvumu taip pat stimuliuoja tiek testosterono, tiek augimo hormono gamybą, kurie padeda jums atsigauti ir sukurti raumenis.

Konkurencinis ciklas pasižymi sunkiausiais mokymais, kai liftai yra 95 procentų jūsų maksimalaus vieno pasikartojimo. Tai yra paruošti, kad viršysite šiuos skaičius konkurse. Jūs niekada nesikėsite asmeniškai mokytis. Tu treniruoji, kad galėtum sustiprėti, bet parodysi ją platformoje. Kiekvieną kėlinį treniruojatės du kartus per savaitę, o treniruotės treniruotės treniruojamos vidutiniškai. Pasibaigus ciklui, intensyvumas sulėtėja, kad galėtumėte atsigauti ir pasiektumėte maksimalią konkurenciją. Praėjusios mokymo savaitės metu negalima pakelti daugiau kaip 75 procentų vieno maksimalaus pasikartojimo.

Pasitarkite su savo gydytoju prieš pradėdami vartoti bet kokią dietinę ar fizinę pratybų programą Jei esate naujokas šiems mokymams, suraskite asmeninį trenerį ar trenerį, su kuriuo dirbate. Treneris ar treneris gali padėti jums sukurti saugią programą ir padėti jums tinkamai pritaikyti techniką ir formą. Visada naudokit, kai tinkama, vietoje, pavyzdžiui, su stalviršiu.

29 programa

30 programa

CMS / MS Devynių savaičių ciklas

Penkių savaičių konkurencinis ciklas

Apsvarstymai