Kokius maisto produktus valgyti studijuodami

Nesvarbu, ar esate natūraliai išmokęs studijuoti, ar sunku susikaupti ar išlaikyti išmoktą informaciją, sveikas maistas gali pagerinti jūsų galimybes. Paprastai amerikietiškų dietų sudėtyje yra per mažai maistinių medžiagų ir rekomenduojamų maisto produktų bei per daug pridėtų cukraus, nesveiko riebalų ir natrio pagal amerikiečių dietines gaires. Kaip ir likusiam jūsų kūnui, jūsų smegenys reikalauja tinkamos mitybos, kad galėtų tinkamai veikti. Jūsų maisto pasirinkimo gerinimas gali padidinti jūsų akademinį našumą ir bendrą sveikatos būklę.

Sveiki grūdai suteikia gliukozės – jūsų smegenų pagrindinis mitybos energijos šaltinis. Skirtingai nuo rafinuotų grūdų, kurie gali kompensuoti kraujo cukraus kiekį, pažinimo gebėjimus ir nuotaikas, sveikieji grūdai skatina stabilizuotą energiją ir gali padėti jums sutelkti dėmesį. 2008 m. Balandžio mėn. “Mokyklos sveikatos žurnale” paskelbtame tyrime mokslininkai ištyrė 5200 penktojo greiderio mitybos įpročius ir akademinius rezultatus Nova Scotijoje. Jie rado teigiamą ryšį tarp dietų, turinčių daug maistingų maisto produktų, įskaitant sveikus grūdus, ir teigiamą akademinį našumą. Studentai, kurie vartojo per daug “tuščių kalorijų” arba kalorijų be maistinių medžiagų, buvo atliekamos apskritai prastesniu lygmeniu; o ne užkąsti bulvių traškučiais ar bulvytėmis bulvytėmis studijuojant, pasirinkite visą grūdus, tokius kaip pūsto kukurūzų išpjaustyto oro, kvietinių riešutų arba Avižiniai dribsniai.

Graikiniai riešutai ir linų sėmenys suteikia sveikų nesočiųjų riebalų, vadinamų omega-3 riebalų rūgštimis. Omega-3 riebiosios rūgštys vaidina svarbų vaidmenį smegenų funkcijoje ir gali padėti valdyti dėmesio deficito hiperaktyvumo sutrikimą simptomus – bendrą būklę, kuri gali sutrikdyti studijų galimybes. Užkandžiai iš graikinių riešutų ir linų sėmenų arba atskirai iškeptos prekės, jogurtas, grūdai ir kokteiliai. Optimaliam absorbavimui paruoškite linų sėklą.

Vaisiai ir daržovės yra pagrindiniai antioksidantų šaltiniai – maistinės medžiagos, kurios stiprina jūsų organizmo gebėjimą atremti toksinus, vadinamus laisvųjų radikalų, kurie gali sukelti infekcijas ir ligas. Pasak Davido Perlmutterio, gydytojo ir “Geresnio smegenų knygos” autoriaus, riebalinis audinys jūsų smegenyse yra pažeidžiamas dėl laisvųjų radikalų žalos. Jis rekomenduoja šešis porcijas daržovių ir dvi porcijas vaisių per dieną. Ypač antioksidantų turtingos veislės apima uogas, vyšnias, citrusiniai vaisiai, pomidorai, morkos ir lapinės žalumynai. Norėdamas lengvai valgyti užkandą studijuodami, paruoškite skutimą su šviežiais ar šaldytais vaisiais ir mažai riebiu pienu ar jogurtu.

“Coldwater” žuvis gali nepamiršti kaip tyrimą palankios užkandos. Vis dėlto, kaip pagrindinis omega-3 riebalų rūgščių šaltinis ir turtingas aminorūgščių šaltinis, skatinantis tinkamą smegenų cheminį kiekį, pakeičiant cheeseburgers ir pepperoni pizza su kepta lašiša, tuno salotos ar sardinės prie grūdų krekerių gali padidėti Savo studijų įgūdžius. Kitos omega-3 riebalų rūgščių turinčios žuvys yra silkės, upėtakis, plekšnės, otas ir skumbrė.

Pilno grūdo

Graikiniai riešutai ir linų sėmenys

Vaisiai ir daržovės

“Coldwater Fish”