Kokios vidutinės mylės važiuojate per 60 minučių sukimosi klasę?

Galite prapūsti jį ant “Spin” klasės stacionaraus dviračio, kuris tiesiog nieko nekelia. Galite imituoti važiavimą kalnuose, plokščiuose keliuose ar važiuojant vėjui, pasukdami rankeną, kuri pakeičia jūsų važiavimo varžą. Be to, kai kuriose dviračių myliose, taip pat kaip ir atvirame kelyje, įkliudate. Tikslus atstumas, kurį padengsite, priklauso nuo jūsų greičio ir pedalo galios.

Vidurkis

Oficiali grįžimo svetainė teigia, kad 40 minučių trukmės klasė važiuoja vidutiniškai nuo 80 iki 110 apsisukimų per minutę, kai važiuojama maždaug 15-20 mylių. Remdamiesi šia sąmata, jūs apsistosite nuo 22,5 iki 30 mylių per valandą, jei eisite nepaprastai agresyviu greičiu.

Kalnai

Tarsi, kaip sulėtėjote kalvų lauke, prisidedant prie atsparumo, kad imituotų kalvų patalpose, taip pat sulėtės. Verpimo organizacija rekomenduoja važiuoti kalvomis 60-80 aps./min. Greičiu arba apsisukimų per minutę. Kai imituojate laipiojimo kalnus, šis lėtesnis greitis reiškia, kad jūs padengsite maždaug 75 procentus atstumo, kurį sklindate nuo 80 iki 110 p / min. Klasė, kuri daugiausia yra kalvų arba kurią sudaro vienas ilgas kalvos aukštumas, yra lygi maždaug 16-20 km eismui, o ne nuo 22,5 iki 30.

Tikslūs matavimai

Daugumoje klasių yra kalvų, butų ir vėjo spintų mišinys. Kuo geriau tinka, tuo greičiau galite atakuoti kliūtis ir kuo toliau jūs einate. Vienintelis būdas stebėti tikslų atstumą yra rasti dviračius su pritvirtintu įrenginiu, kuris seka važiuojamąsias mylias. Tai nėra standartiniai priedai, tačiau jie gali būti vertingi jūsų investicijų, nes jie taip pat gali stebėti širdies ritmą ir sudegintas kalorijas.

Klasės intencijos

Tavo užduotis uždaroje dviračių klasėje – neapsiriboti konkrečiu mylių skaičiumi, bet gauti kokybišką treniruotę. Jei važiuodami labai greitai važiuodami mažai pasipriešinimu, jūs galite padengti daugybę “mylių”, bet nesigaili jėgų ar širdies ritmo. Jei jūsų užpakalis šokinėja į sėdynę ir juda kojas greičiau nei 120 aps./min., Tikriausiai turite per daug mažai pasipriešinimo. Eikite į kursą, kuris įkelia jus į vidutinio ar aukšto lygio treniruočių zoną, o jūsų mylių skaičius nesvarbu.