Kokie maisto produktai nėštumo metu gali sukelti pilvo pūtimą

Kai esate nėščia, jūs turite jaudintis ir galvoja apie tai, be jaučiamo išsipūtimo. Deja, kai esate nėščia, turėdami dujų ir jausmų išpūstą, yra par kursu. Nėštumo pradžioje, prieš tai, kai yra matomas jūsų kūdikio ženklas, hormono progesterono padidėjimas sukelia jūsų virškinimo trakto atsipalaidavimą, kuris sulėtina virškinimą, sukelia dujų ir pilvo pūtimą. Jei esate tikrai nemalonus, apsvarstykite savo dietos keitimą, kad pašalintumėte įprastus dujas sukeliančius maisto produktus.

Pupelės ir Žalieji

Sulčiaspaudi daržovės, tokios kaip brokoliai, žiediniai kopūstai, kopūstai, kopūstai, žiediniai žiedai ir pupelės, yra rafinuota cukraus. “Raffinozė” gali sukelti pilvo pūtimą ir sukelti tam tikrų žmonių šlapinimąsi, kaip pranešė “Huffington Post” Rosanna Lee, mitybos pedagogė. “Venkite valgyti daržovių su riebais maisto produktais, o tai lėtina virškinimą, ir prieskoniuokite šiuos maisto produktus su rozmarinu, imbiero ir lauro lapais. Padeda suskaidyti cukrų. Įmaišykite sausas pupeles per naktį ir nuplaukite konservuotus pupelius, kad sumažintumėte rafinosą.

Ar pluoštas yra tavo draugas?

Pluošto turtingi maisto produktai yra avižiniai sėlenai, pupelės, žirniai ir daug vaisių, kurie yra visi sveiko maisto produktai jums ir jūsų besivystančiam kūdikiui. Pluošto problema yra tai, kad ji suskaidyta į storą žarną, dėl kurios gali susidaryti dujos. Negalima vengti pluošto apskritai, nes jis padeda išvengti kito bendro nėštumo skundo – vidurių užkietėjimo. Padidinkite pluoštą palaipsniui, kad jūsų kūno laikas prisitaikyti ir negamintų tiek dujų. “BabyCenter” svetainė rekomenduoja kviečių sėleną, kuri praeina per virškinimo sistemą, nesunaikindama. Tokiu būdu jūs išvengsite praskiesti.

Pasirinkite gėrimus protingai

Soda ir vaisių sultys yra saldintos aukštos fruktozės kukurūzų sirupu. Fruktozė yra cukrus, sukeliantis dujų ir pilvo pūtimą. Fruktozė natūraliai yra ir porai, svogūnai, paprastosios svogūnėlės, džiovinti vaisiai, kriaušės, obuoliai, medus ir kviečiai. Karbonizacija natrio druska taip pat sukelia pernelyg didelį purškimą. Jei pasikliaujate dietine soda, jums dar sunkiau. Cukraus pakaitalai, įskaitant manitolį ir sorbitolą, sukelia dujų skrandį.

Vandens sulaikymas

Jei trokštate sūrus maisto produktus, tai gali būti sunku, bet išvengti per daug natrio dietos. Natris padeda išlaikyti daugiau vandens jūsų kūne, o tai veda į pilvo pūtimą. Neišpilkite valgomosios duonos į jūsų maistą ir išvengti konservuotų maisto produktų, daug pagardų ir perdirbtų maisto produktų. Angliavandeniai, įskaitant makaronus, duoną ir ryžius, suteikia jums daugiau vandens nei baltyminiai maisto produktai. Kai kurie krakmolai, pvz., Kviečiai, kukurūzai ir bulvės, taip pat sukelia dujų jautrius žmones.

Gauti pakankamai kalcio kūdikiams

Jei esate stiprus laktozės netoleravimas, greičiausiai sužinosite apie savo netoleravimą prieš nėštumą, nes tikriausiai jaučiate pilvo skausmą ir viduriavimą, kai valgote pieno produktus. Jei esate šiek tiek laktozės netoleruojantis, galite tai suprasti nėštumo metu, nes jums reikia papildomo kalcio. Dėl staigių pieno produktų pakilimo gali atsirasti pilvo pūtimas ir kiti skrandžio sutrikimai. Jei tai yra jūsų situacija, įsigykite pieno be laktozės ar kalcio konsistencijos sojos pieno arba pasitarkite su savo gydytoju dėl kalcio papildymo.