Kodėl aš neprarandu svorio dėl beprotybės treniruotės?

Nors “Insanity” turi šimtus sėkmingų pasakojimų savo tinklalapyje, ne visi, kas sukaupia 200 USD kainą už DVD, pasiekia tuos pačius rezultatus, kaip ir tvirtos ir tonizuojančios įstaigos, pateiktos jų reklaminėse medžiagose. Nepaisant to, kad prašymai dėl “late-night” infomercials yra greitas ir efektyvus būdas gauti akmens kietą kūną, jūs negalite pasiekti norimų rezultatų “Insanity”, jei nesate vykdę programą, kaip nurodyta.

“Insanity” 60 dienų bendrojo kūno rengimo programa yra viena iš keleto populiarių namų kūno rengybos DVD kolekcijų, parduodamų “Beachbody Fitness”, kuri teigia, kad degins iki 1000 kalorijų per valandą. Programa yra suprojektuota kaip intervalinis treniruotės kardio treniruotės, kai vartotojas atlieka ilgus burbulus didžiausio intensyvumo aerobinių pratimų, po kurių trunka trumpas poilsio laikas. Paketą sudaro 10 DVD, kurių ilgis nuo 20 iki 80 minučių, o vartotojai perduoda namuose pratybose, kuriose nereikia svorio ar kitokios įrangos. “Beachbody Fitness” siūlo “Insanity DVD” rinkinio 100 proc. Trisdešimt dienų garantuotą pasitenkinimo garantiją ir nuo 2011 m. Balandžio mėn. Turi geresnio verslo biuro reitingą “A +”.

Nepaisant programos pinigų grąžinimo garantijos, vartotojas turi atlikti darbą, kad pamatytų rezultatus. Kaip ir bet kuri kita svorio netekimo programa, sveika mityba ir fizinis krūvis turi vykti rankiniu būdu, kad jie būtų veiksmingi, o kiti, kurie nesilaiko dietos “Insanity” programoje, gali nematyti svorio. Pasak Amerikos tarybos pratybų vyresniojo mokslo pareigūno dr. Cedrio Bryanto, po to, kai dieta yra šiek tiek ribojama, tai yra vienas iš raktų, rodančių teigiamus programos rezultatus. Be to, vartotojui nerekomenduojama laikytis bet kokios dietos bandant Atlikite Insanity treniruotę. “Paplūdimio kūno fitneso” teigimu, “kai jūs kasti šį ultra-ekstremalių fitneso režimą, jūs negalite eiti mažai kalorijų arba mažai angliavandenių.” Į DVD paketą įtraukta dieta rekomenduoja vartotojams valgyti penkis kartus per dieną, Niekas per didelis ar per mažas.

Kita priežastis, dėl kurios jūs negalite prarasti svorio, nes nesupranta, kad ji nėra skirta pradedantiesiems, todėl pradedantiesiems treniruokliai gali neveikti judesiai teisingai arba su tinkamu intensyvumu, reikalingu norint sėkmingai praleisti svorį. Prieš pradedant Insanity, turite būti geros fizinės būklės, sako Bryant. Be to, Bryant įspėja, kad “Insanity” netinka visiems, ypač asmenims, turintiems ortopedijos problemų ar bendrų problemų. Tie, kurie turi sveikatos problemų ir neleidžia jiems atlikti didžiausio intensyvumo pratybų, negali pasiekti norimų svorio rezultatų.

“60 Days Insanity” treniruotė turi būti efektyvi tiems, kurie treniruotes užbaigia tinkamai, kaip jie buvo sukurti, ir visas, atsižvelgiant į “Beach Body Fitness” programą. Insanity neveiks, jei atliksite porą savaičių, o tada baigsite, arba atliksite dieną čia ir ten pagal Trek 2 Be Fit. Kaip pranešė Amerikos taryba “Pratimai”, “kartu su sėkmės istorijomis buvo pranešimai apie sužalojimus ir išsekimą, nes nedaugelis žmonių turi motyvaciją palaikyti tokį didelį intensyvumą ilgą laiką”. Tačiau gana tinka žmogus be ortopedinių klausimų turėtų pasiekti patenkinamus rezultatus “Insanity” programoje.

Kas yra beprotybė?

Dieta yra raktas

Ne pradedantiesiems

Laikykis su juo