Kas yra sveikiausias graikų jogurtas?

Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra išlyginti jūsų liemens liniją, įgyti liesos raumenų ar abiejų, graikų jogurtas gali jums padėti. Yra tikimybė, kad jūsų vietinė parduotuvė jau gabena graikų jogurtą ir gali netgi keletą rūšių. Įvairūs prekių ženklai gali palikti supainioti, nes graikų jogurtas geriausiai tinka jūsų sveikatai ir sveikatai.

Susan Bowerman, UCLA žmogaus mitybos centro direktoriaus padėjėjas, paaiškina graikų jogurto populiarumą: “Jis turi visas aukštos kokybės baltymų privalumus be riebalų ir be kalorijų”. Kiekvienas žmogus, turintis mažai kalorijų ir didelį kiekį baltymų, gali įpilti graikų jogurto. Barbara Davis, “HealthFocus International”, viceprezidentė, rinkos tyrimų bendrovė, tyrinėjanti mitybos tendencijas, teigia, kad nuo 2004 m. Žmonių, kurie perka didelio baltymų maisto produktus, pavyzdžiui, graikų jogurtą, beveik dvigubai padidėjo.

“Moores” vėžio centro “San Diego” Kalifornijos universiteto sveikatingumo programos Vicky Newman direktorius siūlo labai atidžiai stebėti mitybos etiketes ir pasirinkti graikų jogurtą, kuriame yra mažai riebalų arba be riebalų. Reguliari versija arba “pilnas riebalų” versija gali turėti iki 20 g riebalų su 16 g, gaunamų iš sočiųjų riebalų. “Skonio” graikų jogurtai taip pat nėra sveiki, nes šiuose tipuose dažniausiai būna daug cukraus ir kalorijų. Jūsų geriausias pasirinkimas yra paprastas, neriebus graikų jogurtas. Jei norite saldinti, pridėkite šviežių vaisių.

Paprastas, neriebus arba mažai riebalų turintis graikų jogurtas paprastai yra sveikas nei įprastas jogurtas. Graikų jogurtas paprastai turės žymiai daugiau baltymų ir žymiai mažiau angliavandenių vienai porcijai. Remiantis Clemsono universiteto ir Prinstono universiteto psichologijos departamento, daugeliui populiarių įprastų jogurtų pridėta cukraus kaip didelio fruktozinio kukurūzų sirupo forma. Aukštos fruktozės kukurūzų sirupas skatina jūsų kūną laikyti riebalus žymiai daugiau nei įprasta cukraus. Graikų jogurtas ir įprastas jogurtas yra gyvos bakterijų kultūros, dažnai vadinamos “probiotikais”, kurios gali skatinti virškinimą ir stiprina imuninę sistemą.

Valgydamas graikų jogurtą, jūs negalėsite tiesiogiai numesti svorio ar sudeginti riebalų. Tačiau be riebalų, paprastas graikų jogurtas yra baltymų ir mažai kalorijų turintis maisto produktas, kurį galima pakeisti maisto produktais, kurių sudėtyje yra daug kalorijų iš sočiųjų riebalų ar paprasto cukraus. Subalansuodami įprastą jogurtą su neriebau kalnų jogurtu gali būti gera pradžia. Pavyzdžiui, užkandžiai ant vidutinio dubenėlio be riebalų graikų jogurto su braškėmis ir bananais, o ne bulvių traškučiais, suplaktučiais sūris, kad pašalintumėte daug dietos kalorijų. Vicky Newman skatina jus eksperimentuoti su graikų jogurtu ne tik kaip pusryčių maistą.

Baltymų turinys

Sveikiausias pasirinkimas

Palyginimas su įprastiniu jogurtu

Svorio netekimas su graikų jogurtu