Kas joni masažas?

Yoni yra sanskrito žodis makšties ir, laisvai išverstas, reiškia “šventa erdvė”. Tantrinė filosofija kreipiasi į makštį iš meilės ir pagarbos vietos, o joni masažas – tai moterų gerbimo priemonė. Nors joni masažas yra tiek jausmingas, tiek malonus, jo tikslas – ne vesti moteris į orgazmą, bet pažadinti jos seksualumą ir susikurti pasitikėjimą ir artimą ryšį su partneriu.

Kas naudoja “Yoni” masažą?

Remiantis Rapsų, piktnaudžiavimo ir sužalojimų nacionalinio tinklo duomenimis, viena iš šešių moterų patiria seksualinį smurtą savo gyvenime. Tai reiškia, kad viena iš šešių moterų buvo arba bus, kai atsiranda jų seksualinės atsakomybės kontrolė. Tai gali būti išprievartavimas, netinkamas neliečiamumas ar seksualinis partneris, kuris per daug perka. Kai kurios moterys gali pereiti nuo šių patyrimų nesuklydus, o kitos gali internalizuoti savo traumą ir atsijungti nuo savo kūnų ir jų seksualumo. “Yoni” masažas padeda šioms moterims išmokti pasitikėti savo partneriais ir suteikti jiems galimybę susigrąžinti savo seksualumą. Nepaisant seksualinės traumos išgyvenusių, kas nors gali pasinaudoti joni masažu. Visos moterys, neatsižvelgiant į seksualinę istoriją, gauna naudos užmezgus ryšį su savo įsijaudinimu ir mokydamos pasitikėti savo partneriais savo intymiausių erdvių. Vyrai naudos susipažįsta su partnerių kūnais ir seksualine reakcija. Vyrai taip pat gauna naudos mokydamiesi paliesti moteris dovanų ir pagarbos būdu. “Yoni” masažas nėra susijęs su lytimi, o visų seksualinės orientacijos partneriai gali gauti naudos iš susiejimo ir pasitikėjimo, kurį suteikia “Yoni” masažas.

Kodėl orgazmas nėra tikslas

Orgazmas yra sveikintinas privalumas, bet tai nėra jonų masažo tikslas ar dėmesys. Priežastis, kad orgazmas nėra tikslas, kad masažas tampa apie orgazmą ir apie asmenį, kuris daro masažą, o ne moteris ir jos pabudimas. Jei masažas turi tikslą, asmuo, kuris daro masažą, daugiau dėmesio skirs šiam tikslui ir gali tai padaryti, kad pasiektų šį tikslą, todėl moteris nepatogiai. Jis netgi gali ignoruoti savo kūno kalbą, kvėpavimą ir žodinius signalus už tai, ką jis mano, kad turi būti padaryta siekiant šio tikslo. Taip pat kyla kantrybė. Jei orgazmas tampa tikslu, abi partnerės gali skubėti šį procesą siekdamos šio tikslo. Visas joginio masažo tikslas yra ne pasiekti tikslą, bet patirti kelionę, tačiau tai trunka kartu.

Dalyvių vaidmenys

Moteriai reikia pasikliauti savo intymiausių kūno dalimi savo partneriui, todėl pagrindinis yoni masažas yra tai, kad moteris visada kontroliuoja. Jos partnerio darbas yra klausytis jos žodinių ir nežodinių ženklų. Kai kurios moterys gali būti labai garsios, o kiti – ne. Partneris turi užduoti klausimus, žiūrėti kūno kalbą, kvėpavimo būdus ir veido išraiškas, paskatinti moterį išreikšti save. Savo ruožtu, moteris turi būti atvira ir sąžininga savo jausmais ir visiškai bendrauti su savo partneriu. Atvirasis bendravimas yra skirtas dviems tikslams: mokyti partnerį apie moters seksualinį atsaką ir suteikti moteriai galimybę kontroliuoti savo seksualumą. Tai darydama, moteris supras, kad net ir kažkieno rankose ji vis dar kontroliuoja savo seksualinį atsaką. Ji gali atsidurti ir pasitikėti savo partneriu, kad atitiktų jos poreikius. Visais masažais abiejų partnerių reikia prisiminti savo kvėpavimą – rūpintis, kad nebūtų laikomas kvėpavimas ar seklus kvėpavimas.

Suteikti Yoni masažą

Joni masažas padarytas patogioje ir saugioje erdvėje. Kambarys turėtų būti pakankamai šiltas, kad būtų patogus nuogas, ir rajone neturėtų būti ramių ir pertraukų. Jei norima, žaisdami minkštą atpalaiduojančią muziką, tačiau muzika neturėtų nukreipti dėmesio vieni kitiems. Abu partneriai turėtų sutelkti dėmesį į vienas kitą ir susisiekti su akimis. Moteris turėtų atsistoti patogioje padėtyje, pritvirtintą ant pagalvių, kad ji galėtų matyti ir jos makštį, ir jos partnerę. Prieš pradedant, abi partnerės turėtų pradėti nuo paprastų kvėpavimo pratimų, kad atsipalaiduotumėte ir susikauptų kvėpavimas. Gydytojas turėtų pradėti masažą, pirmiausia masažuojant kitas moters kūno vietas, suteikiant jai laiko atsipalaiduoti. Inicijuokite visą lietimą švelniu, mylinčiu ketinimu.

Po masažo

Joni masažas gali trukti keletą minučių ar kelias valandas. Galų gale, abu partneriai gali jaustis įvairių emocinių ir fizinių pojūčių ir reikia laiko atsikratyti patirties. Gydytojas turėtų baigti masažą lėtai ir švelniai, kad jo partneris galėtų atsipalaiduoti ir mėgautis masažo padariniais. Jis gali uždengti ją ant šilumos antklodžių, ir labai pritariama, kad jaudintis.