Kalifornijos suaugusiųjų svorio netekimo stovyklos

Su kasdieniais fitneso užsiėmimais, kalorijų kontroliuojamais valgio planais ir patarimais “vienas ant vieno”, suaugusiųjų svorio netekimo stovyklos sukurtos taip, kad būtų galima pradėti svorio mažėjimą ir padėti jums pasiekti geresnę sveikatą. Nors dauguma svorio netekimo stovyklų Jungtinėse Amerikos Valstijose rūpinasi tik vaikams ir paaugliams, Kalifornijoje gyvena keletas svorio netekimo stovyklų, skirtų suaugusiems. Šie Kalifornijos svorio netekimo stovyklos padės jums valgyti sveikiau, išlikti aktyvūs ir pradėti nuryti nepageidaujamus svarus.

“Biggest Loser Resort”

“Biggest Loser Resort” siūlo svečiams griežtą fitneso, maistingumo ugdymo ir poilsio programą grindžiamą intensyvų, rezultatais pagrįstą svorio praradimo patirtį, populiarų “Hit reality” serijos to paties pavadinimo. Kurortas įsikūręs šešias mylias nuo Ramiojo vandenyno vaizdingame Malibu, kur dieną prasideda grupės žygis per Santa Monikos kalnus. Dieninės tvarkaraštyje taip pat yra maitinimo klasės, maisto ruošimo demonstracijos, grupinės fitneso klasės ir SPA procedūros.

“Premier” fitneso stovykla

“Premier Fitness Camp”, įsikūrusi 30 mylių į šiaurę nuo San Diego, Carlsbad pakrantės bendruomenėje, siūlo keturių savaičių svorio netekimo programą, kurią sukūrė ir išbandė Kalifornijos universiteto gydytojas. Svečiai lanko kasdienes fitneso treniruotes ir gaus sveikų patarimų iš mitybos specialistų. Stovyklos kertinis akmuo yra kasdienės elgesio terapijos sesijos, kuriose dėstomos pasitikėjimo formavimo ir buvimo motyvacijos metodikos, net kai paliekate stovyklą.

“Live in Fitness”

Ši svorio netekimo stovykla Laguna Beach naudojasi savo L.I.FE. Parašo programa, skirta individualiems svorio netekimo planams sukurti kiekvienam svečiui. Jūsų buvimas prasideda vertinimais ir vertinimais, siekiant nustatyti geriausią būdą, kaip padėti jums pasiekti svorio netekimą visą gyvenimą. Maitinimo planai ir kasdienio treniruotės procedūros yra pritaikytos, kad padėtumėte saugiai ir efektyviai numesti svorį. Mitybos specialistai ir fitneso ekspertai stebės jūsų pažangą per visą buvimo vietą ir atliksite būtinus patikslinimus, kad padėtumėte išmesti svaras.

Ranch prie gyvojo ąžuolo

“Malvinas” yra “Ranch at Live Oak”, kuris yra laikomas vienkartinės, prabangios svorio praradimo batų stovykla. Ištirpinkite svorį naudodamiesi programa, kurioje nėra pasirinkimo galimybių grupės treniruočių, ir kasdienį sodo augintinio maisto meniu. Svečiai kasdien valdo maždaug keturias-penkias valandas vaikščiojimo pėsčiomis, joga, kėlimo svorių ar pagrindinių ir abų darbų. Privatūs masažai ir kasdieninis prisiminimas – kartu su griežta filosofija “išjungti ir išjungti” – padeda skatinti psichinį aiškumą ir atsipalaidavimą.