Ką tu dėvi pagal jogos kelnes?

Kai esate užsikimšęs žemyn šuo, paskutinis dalykas, kurį norite būti susirūpinęs, yra tas, ar jūsų kelnaitės linija rodoma. Jogos kelnės yra lankstus sportinis drabuzis, tačiau jų būdingas plonas, raukšlėtas audinys nėra tiksliai kuklus, kai kalbama apie apatinį dangtį. Be to, jums reikės apatinio trikotažo, kuris lieka, kai persikeliate į skirtingas pozicijas. Bandant įvairių tipų apatinius drabužius galėsite nustatyti, kas tau patogiausia.

Jei esate susirūpinę dėl baimės matomų jauniklių linijų savo jogos kelnėse, trumpas berniukas gali būti labiau atsargus. Kadangi berniukas trumpa apatine trikotažas yra ilgesnis už tipiškus trumpiklius, apatinės linijos linija sustoja ties šlaunies viršutine dalimi, o ne tiesiai iš apačios. Berniukų šortai taip pat yra geresni už buvimo vietą, nes jie yra mažiau tikėtina, kad jie susipainiojami arba važiuoja, kaip jūs praktikuojate savo kelia. Vyrai taip pat gali pabandyti panašius trumpiklius, kurie yra trumpesni nei tipiniai apatiniai drabužiai.

Trumpai yra patogi jogos parinktis, ypač jei jie labiau panašūs į apatinius rūbus, kuriuos pasirinkote savo kasdieniam drabužių spinta. Tačiau vienas iš didžiausių susirūpinimą keliančių trumpikių yra tai, kad jie gali būti skausmingai akivaizdūs, kai jie dėvimi pagal tvirtus joga kelnes. Jei nuspręsite dėvėti trumpus joga, ieškokite nenutrūkstamų veislių su plokščiais kraštais, kad jų nematote po joga drabužiais.

Sruogos yra protingas jogos pasirinkimas, net jei jūs nenorite jų dėvėti kitaip. Nors jie gali atrodyti nepatogiai, iš pradžių, turėdami kiek mažiau audinio, gali išlaikyti jus vėsioje karšto jogos praktikoje, tuo pačiu metu nugriaudami su kelnaitės. Jei esate susirūpinę dėl jų silpnos išvaizdos, pasirinkite stipresnį dirželį su storesniu viduriu dirželiu ir plačią, patogią juostą viršuje, kad jūsų susižavėjimas būtų patogesnis.

Kai kurie vengia idėjos dėvėti apatinius batus pagal jogos kelnes. Vis dėlto, turėdamas audinio, kad putojantis prakaitas ir drėgmė, yra gera praktika, todėl ieškokite jogos kelnių, kurie turi apatinius rūbus, panašiai kaip vyrų plaukimo pora. Įrengus įvairius jogos apatinius drabužius, apatiniai drabužiai saugiai pritvirtinami prie kelnių. Tai pašalina linijas, saugo apatinius rūbus ir verčia apsirengti joga vienu žingsniu.

Berniukai šortai

Trumpikės

Sruogos

Pastatytas