Geriausios moterų pėsčiųjų batai plačioms kojoms

Ploni kojos turi patogiai tvirtinti prie bato, nenusimant pėdos šonų. Gumos dygsnio siūlai ir kokybė yra pirmasis dalykas perkant batelių žygius. Laisvam reljefui reikia batų, kurie suveria žemę be purvo surinkimo. Slidžios batų padais su mažai arba be protektoriaus gali greitai dėvėti ir pakeisti.

Dažniausiai pasitaikantys trūkumai

Moterys su platesnėmis kojomis kartais gali nusipirkti didesnį dydį, kad būtų kompensuota pėdos plotis. Bėgimo žiemos batai ilgainiui tęsiasi, bet netinka batui tik iki pločio. Keliaudami žemyn kalnuose, jūsų kojos slinkis į batų ir lizdinės plokštelės priekį. Galima tikėtis kai kurių pūslių iš naujo pėsčiųjų batų. Apsaugokite savo kojas kojinėmis ir prijunkite klijus arba meleskiną bet kokioms skausmingoms dėmėms.

Kur nusipirkti

Mažmeninės prekybos parduotuvėse gali nebūti plačių žygių batų, bet specialiosios sporto parduotuvės yra didesnės. Dabar yra daugybė mažmeninės prekybos galimybių, pavyzdžiui, L.L Bean ir Sierra Trading. Batų montavimas yra sudėtingas, nes daug kainuoja. Ieškant vaikščiojimo avalynės, kuri jums patinka sporto parduotuvėje, ir tyrinėdami ją internete, neleidžia nustatyti dydžio klaidos.

Kaina

Geriausios vaikščiojimo batai svyruoja nuo $ 75 iki $ 260. Pėsčiųjų batų kokybė yra pagrįsta arkos parašu, vienkartinėmis medžiagomis ir bendro dizaino tvirtumu. Skirtumo kaštai skiriasi priklausomai nuo skirtingų rūšių vaikščiojimo batų, nuo šviesių vasaros sandalų iki vandeniui atsparių takų bėgikų.

Palyginimas apsipirkimas

Apsvarstykite pasivaikščiojimo vietoves, kuriose vaikštote. Jei norite vaikščioti tik pažymėtais takais, nebūtina nusipirkti batų, skirto ilgalaikiam žygių pėsčiomis. Yra įvairių tipų pėsčiųjų batai visoms skirtingoms vietovių rūšims. Batų, kuris geriausiai tinka jūsų plačiajai pusei, pirmiausia turi būti tinkamas naudoti trasoje.

Priedai

Kojinės, kuriomis užkietėjusi drėgmė, apsaugo nuo užšalimo važiuojant per šaltus klimato. Pabandykite pasivaikščioti batus su kojinėmis, kurias naudojate vaikščiojant, kad užtikrintumėte tinkamą tinka. Atminkite, kad dauguma naujų batų bus išplėsti po naudojimo. Jei batas nėra atsparus vandeniui, kreipkitės į produktus, kuriuos galite naudoti vandeniui atspariems bateliai, ypač odos dalims. Pertvaros gali būti pakeistos. Pasirinkite batų su nuimamu vidpadžiu, kad nusipirktumėte tinkamesnes jūsų kojoms tinkančias sėdynes.

Pėsčiųjų batų padas niekada neturėtų nusidėvėti. “Vibram” arba “Jeep” sukurtos guminės padas turi ilgą tarnavimo laiką ir yra “Merrell” prekės ženklo bateliuose arba “J-41”. J-41 naudoja perdirbtas medžiagas savo gaminiuose ir yra ekologiškos batų kompanija. Komfortas yra svarbus, todėl apsipirkite už paramą ir tinkamą klimato ir reljefo stilių.

Insider tips