Geriausi tolimojo bėgimo batai

Naudodamiesi įvairiais prekių ženklais ir batų tipais, bėgimo batų rinka yra daug žmonių ir gali klaidinti pirkėjus. Be to, svarbu atsižvelgti į savo asmeninius poreikius. Yra keletas elementų, kurie padės jums nustatyti, ar pasirenkate savo idealų batų bėgimą.

Žinokite savo kojų mechaniką

Kojų smūgis nustatys, kokio tipo bėgimo batai jums reikia nusipirkti. Susilpnėjimas įvyksta tada, kai pėdos šiek tiek veržlina iš išorės, kai kiekviena pėdos smūgis trunka, o perviršis atsitinka, kai pėda ritina į vidų. Neutralus bėgikas streikuoja žemę tolygiai. Batų gamintojai sukūrė skirtingus batų tipus, kad atitiktų kiekvieno tipo kojų smūgio poreikius.

Apsvarstykite savo atstumą

Jūsų važiuojantis atstumas lemia jūsų batų. Jei esate bėgikas, sutelktas į pusei maratonų ant grindų, jums reikės kitokio bato nei kažkas, kuris eina tako maratonus. Traukinio bėgikams reikės daugiau protektoriaus, kad būtų užtikrintas papildomas sukibimas su uolomis ir nelygiais paviršiais, tuo tarpu bėgių kelio danga bus geriau su papildoma pagalve, kad sumažintų smūgį.

Paklauskite eksperto

Dėl bėgimo batų pirkimo sudėtingumo daugelis vietinių bėgimo vietų ir fizikoterapeutai siūlo kojų analizę, kuri atskleidžia jūsų kojų mechaniką ir tendencijas. Rutuliukai yra prašomi paleisti ant bėgimo takelio, kuris leidžia specialistui analizuoti jų bėgimą. Iš ten profesionalas gali pateikti rekomenduojamą bėgimo batų tipą, kuris būtų geriausias.