Vidutinis atkūrimo greitis po naudojimosi

Jūsų atsigavimo norma po pratimo yra geras bendras širdies ir kraujagyslių sveikatos rodiklis. Ir jūsų širdis, ir raumenys reikalauja trumpo laiko atsigauti po pratybų. Kai sužinosite, kaip stebėti savo aktyvų širdies ritmą, galite atkreipti dėmesį į tai, kaip greitai praeina progresas.

Priklausomai nuo jūsų fizinio pasirengimo ir treniruotės intensyvumo bei trukmės, vidutinio suaugusio širdies ritmo dažnis sumažėja maždaug nuo 15 iki 25 smūgių per minutę. Vaikai turi trumpesnį atsistatymo laikotarpį, taip pat labai tinka asmenims, kurie dažnai vykdo įprastus fizinius pratimus. Jei padidinsite savo pratimų rutiną ilgį ar intensyvumą, jūsų regeneravimo lygis taip pat padidės. Laikui bėgant, jei toliau vykdysite didesnę fizinę krūvą, jūsų kūnas sureguliuos ir jūsų regeneravimo lygis artės prie jo senos vertės. Laikas, kurio reikia, kad grįžtumėte, skiriasi priklausomai nuo asmens ir jūsų įprastų pokyčių, todėl galite pastebėti greitą grįžimą į normalią situaciją arba jis gali būti labiau palaipsnis.

Reguliarus mankštas ir subalansuota mityba gali sustiprinti jūsų širdį, tačiau kiti pasirinkimai, tokie kaip rūkymas, gali turėti neigiamą poveikį jūsų širdies gebėjimui atlikti fizinį krūvį ir atsigauti. Jūsų svoris ir amžius taip pat įtakoja jūsų širdies sveikatą. Jei esate antsvorio rūkalius, kurie retkarčiais vartoja tik vieną kartą, jo išgydymo sparta viršija optimalų 15-25 laipsnių per minutę sumažėjimą, o ilgą laiką galite jausti įtemptą ir įtemptą . Norint užtikrinti optimalesnį regeneravimo greitį, reguliariai elgtis ir išvengti veiksnių, kurie neigiamai veikia jūsų širdį.

Jūsų raumenys taip pat turi atsigauti po pratimo. Laikotarpis iškart po pratimo, kai jūsų galūnės jaučiasi sunkios arba silpnos, yra laikas, kai jūsų skeleto raumenys pradeda atsigauti. Šio atsigavimo laikotarpio trukmė labai skiriasi nuo vieno asmens iki kito, bet jūs taip pat galite imtis priemonių, kad pagreitintumėte raumenų atkūrimo laikotarpį. Jūs galite pagerinti savo atsigavimą stimuliuodami raumenų baltymų sintezę, užtikrinant tinkamą raumenų degalų kiekį ir palaikydami kraują. Gliukozės metu ir iš karto po mankštos. Kiekvieną dieną įsitikinkite, kad jūsų mityboje yra nuo 1,4 iki 2 gramų baltymų už kūno svorį. Pvz., Jei sveriate 175 svarus – apie 79 killogramas – turėtumėte vartoti nuo 111 iki 159 gramų per dieną. Jūsų bendras baltymas turėtų sudaryti apie 30 procentų savo kalorijų kiekvieno valgio metu. Iš karto po pratimo gerkite baltymų purtymą arba valgykite šiek tiek liesos, baltymų turinčios mėsos, tokios kaip kalakutiena. Jei dirbate intensyviai ilgiau nei valandą, gerkite angliavandenių turinčius skysčius, tokius kaip sportiniai gėrimai, norėdami numalšinti troškulį pratimo metu ir Atsigavimas. Priešingu atveju pakaks vandens. Jūsų skeleto raumenys priklauso nuo baltymų ir aminorūgščių leucino, siekiant pagreitinti jų atsigavimą šiuo metu. Vartojantys baltymai iš karto po pratimo suteikia jiems pagreitį, reikalingą greitai susigrąžinti.

2000 m. Amerikos medicinos asociacijos žurnale paskelbtame tyrime buvo stebimi širdies susitraukimų dažnio atkūrimo laikai ir palyginti juos su bandomųjų asmenų mirtingumu. Šis eksperimentas parodė, kad asmenims, kuriems pasireiškė daugiau laiko, buvo didesnė mirties rizika dėl lėtinės širdies ligos ir kitų su amžiumi susijusių ligų. Priešingai, kai dirbate, kad jūsų atsigavimo laikas būtų žemas, pagerinsite bendrą sveikatos būklę ir sumažinsite tam tikrų lėtinių ligų ir ankstyvos mirties pavojų.

Vidutinis atkūrimo kursas

Veiksniai, kurie prisideda prie širdies susitraukimų atkūrimo

Gerinti jūsų raumenų atkūrimą po treniruotės

Jūsų atkūrimo greitis kaip mirties rodiklis