Rizika, kad bus atlikta histerektomija

Jūsų atsparumo histerektomijai laikotarpis skiriasi, priklausomai nuo joksterektomijos tipo, kurį nusprendėte gydytojas ir jūsų gydytojas. Jei turite įprastą pilvo operaciją, tikiuosi laukti keturias ar šešias savaites, kol galėsite vėl naudotis. Jei jūsų histerektomija buvo atliekama laparoskopiškai arba vaginaliai, prieš grįždami į reguliarų pratybų, pvz., Bėgiojimą ar bėgimą, reikės pailsėti mažiausiai tris ar keturias savaites.

Neskubėkite – poilsio

Nerekomenduojama pasinerti į grįžimą į jūsų darbą. Histerektomija yra svarbi operacija, o jūsų vidaus organams reikia, kad gydymas būtų atliekamas bent keturias ar šešias savaites, prieš pradedant bet kokią didelės įtakos treniruotės programą. Nors pjūvis gali atrodyti išgydytas, jūsų pilvo srityje yra dygsnių, kuriems taip pat reikia laiko išgydyti. Net jei jūs jaučiatės geriau prieš atkūrimo laikotarpį, svarbu laikytis gydytojo nurodymų ir vengti veikti, kol pasibaigs atkūrimo laikotarpis, kad išvengtumėte nesėkmių ir traumų, kurie galėtų išplėsti jūsų atsigavimą.

Padidėjęs skausmas

Net jei jūsų operacija buvo mažiau invazinė laparoskopinė ar makšties histerektomija, jūsų atsigavimo laikotarpis gali būti skausmingas. Bėgimas, kol jūsų kūnas visiškai išgydė, gali būti labai skausmingas, ir jūs galite patirti mėšlungį, švelnumą ir aštrus skausmus, kai dalyvaujate didelės apimties pratimų metu, pvz., Važiuodami, netinkamai išgydami. Vietoj to, palaipsniui pradėkite vaikščioti nedideliais atstumais ir palaipsniui grįžti į darbą, kai gydytojas duoda jai pritarimą.

Inksija Tearing Open

Vienas iš labiausiai dramatiškų ir skausmingų trūkumų, kuriuos galite atlikti prieš išgydami, – atkartoti pjūvį. Nors gydytojas chirurgijos metu naudojasi siūlėmis, kad uždengtų pjūvius, pernelyg dideli, aštrūs judesiai ir nuolatinis dirginimas gali sukelti pjūvį. Atviras pjūvis gali labiau užkrėsti ir sukelti dar daugiau skausmo. Kadangi įpjovos užgijimas užtrunka ilgiau, jis taip pat kelia didesnę riziką pastebimoms randams.

Infekcijos rizika

Atviras pjūvis yra jautrus purvui, bakterijoms ir bakterijoms, dėl kurio dažnai pasireiškia infekcija. Bet net uždarytos pjūviai tampa užkrėstos, kai jiems netinka tinkamai. Greitai veikiant po operacijos, įterpiamos bakterijos ir prakaitas į pjūvio išorę. Jei jūsų pjūvis užkrėstas, gydymo proceso metu gali padidėti atstatymo laikas, antibiotikų ir kitų komplikacijų poreikis. Jei jūsų pjūvis tampa šiltas liestis, jis yra ryškiai raudonas arba išsiskleidžia pusė, arba jūs pradėsite karščiavimą, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.