Kokios papildomos spalvos šampano spalvos nuotakos suknelei?

Nors baltos spalvos yra labiausiai tradicinės spalvos amerikietiškų nuotaikų dėvėti, kai kurios moterys mėgsta spalvą. Dvi alternatyvos yra šampano smėlio spalvos, šviesios įdegio akys, panašios į išmirsto imbiero alaus spalvą, ir šampanas su šviesiai rausvomis atspalvėmis. Kad užtikrintumėte, kad atsiduriate savo vestuvių dieną dėl visų tinkamų priežasčių, mokslinių tyrimų spalvų, papildančių jūsų šampano suknele.

Šampanas smėlio spalvos

Ši silpna spalva puikiai atrodo su derlingais ar bebaltais atspalviais, ypač dramblio kaulu. Kadangi šampano smėlio spalvos iš tiesų yra labai lengvas tamsos spalvos vaizdas, rudos šeimos spalvos, tokios kaip šokoladas ir karamelė, lengvai ją papildo. Dulkių atspalvių rausvos, pavasario žalios ir gilesnės atspalvių žalios ir persikų – oranžinės su subtiliu rudos atspalviu – visi gerai atrodys su šampano smėlio spalvos. Dėl paplūdimio vestuvių šampano suknelė su šokoladu arba karameliu, įdėta į skrybėlę ar batus, papildytų smėlio vietą.

Rožinis šampanas

Panašus į šampano smėlį, rožinis šampanas puikiai atrodo dėl dramblio kaulo ir šokolado. Nors juoda linkusi būti pernelyg kieta nuo mažesnio kaip rožinio šampano spalvos, kai kurie tamsesni mėlyni atspalviai yra patraukli, o mėlynasis milteliai padeda sukurti svajingą ir minkštą išvaizdą. Tamsesni rožiniai atspalviai, tokie kaip fuksija, suteikia šiltą rožinio šampano vėsumo pusiausvyrą, o raudonos šeimos vyno, bordo ir kitų tamsių spalvų spalvos yra gana rožinės spalvos. Sidabrinės vestuvėms rožinė šampano suknelė su dramblio kaulo ar fuksijos spalvomis puokštėje arba varnele yra elegantiškas, tinkamas išvaizdą.

Metallics

Abu šampano smėlio spalvos smėlio ir rožinės šampano vestuvių suknelės paprastai pagamintos iš audinių, suteikiančių jiems blizgesį, tokį kaip satinas arba šilkas. Priešingu atveju jie atrodo lygūs ir minkšti. Natūrali metalo medžiaga paprastai būna gerai su jais. Bronzos ir vario rudos spalvos su įvairiais oranžinės arba raudonos spalvos geltonos spalvos šampano smėlio spalvos. Šaltos sidabro ir platinos papildo rožinis šampanas dėl baltos jo pagrindo. Vakarinėms vestuvėms, metalo puošmenos, paryškinčios juvelyrikos, operos pirštinės ar siurbliai gali atrodyti apsvaiginti.

Patarimai

Eikite tik su viena antrine spalva ir nepernaudokite. Akcento spalva turėtų papildyti jūsų šampano suknelę, o ne išplėsti ją. Jei manote, kad galite akcento spalvą gerai pritaikyti tik į vieną priedą, puokštė yra paprastas būdas įtraukti daugiau. Arba dirbkite antrinę spalvą į apvyniojimą, jei ketinate nešioti jo priėmimo metu. Saugokitės geltonojo aukso, nes jis susilieja su abiem šampano spalvomis ir gali būti garsus ir nepakenksmingas. Galiausiai, svarstydami akcento spalvas, svarsčiuokite tai, kas gali atrodyti geriausiai, kaip pagrindinė jūsų pamergų suknelių ir jaunikio apykaklių spalva. Norite, kad jūsų palaikomasis atlikėjas taip pat atrodytų pasakiškas.