Geltonas uodegas ir omega 3

Geltonuosiuose tunuose tunai iš tikrųjų nėra tunų rūšys, tačiau priklauso žuvų šeimos nariams. Jo išvaizda panaši į tuną ir dažnai painiojama su gelsvauodegiu tunu. Daugelyje žuvų yra omega-3 riebalų rūgščių, kurios yra sveikos riebalų rūšys, kurios įvairiais būdais palaiko jūsų sveikatą. “Yellowtail” sudėtyje yra daug papildomų maistinių medžiagų, įskaitant vitaminus A ir D, kalcio ir baltymų, ir paprastai naudojama suši pagaminti.

Omega-3s

Eikozapentaeno rūgštis arba EPA ir dokozaheksaeno rūgštis arba DHA yra abiejų tipų omega-3 riebiosios rūgštys, kurios abu yra daugelyje rūšių žuvų, įskaitant geltonuodegę. Omega-3 yra būtinos maistinės medžiagos, nes jūsų kūnas negali jų pagaminti; jūs turite juos gauti iš savo dietos. Norint gauti pakankamai omega-3, jūsų smegenys ir širdis palaiko sveiką ir padeda sveikam augimui ir vystymuisi tarp vaikų. Jie taip pat yra susiję su sumažėjusia širdies ligų, vėžio ir artrito rizika. Pasak Merilendo universiteto medicinos centro, dietos, kurioms trūksta omega-3, gali pasireikšti simptomais, apimančiais nuovargį, sausą odą, depresiją, kraujotakos sutrikimus ir blogą atminimą. Amerikos širdies asociacija rekomenduoja valgyti žuvį du kartus per savaitę, kad apimtų jūsų omega-3 riebalų rūgščių poreikius.

Geltonuodeilis

100 g žaliosios geltonkštės, kuri yra lygi 3 1/2 uncijos, yra 899 mg EPA ir 1,780 mg DHA. Geltonos spalvos kepimo kepimas gali šiek tiek pakeisti šį turinį, tačiau kadangi tokia riebi, riebi žuvis, jums bus naudinga arba virta, arba žaliavinė geltona ragana.

Naudoja

Pagal “Suši enciklopediją”, “Yellowtail” laikoma prabangia žuvimi, ir dažniausiai ji tiekiama žaliavai. Jis gali būti naudojamas soshimi, kuris yra tik supjaustytos žuvies gabalėliai arba suši, dažnai susideda iš žalios žuvies ir daržovių, drožlių viduje jūros dumbliais ir lipniais ryžiais. Kitos pasirinktys – tai gurkšnoti geltonuodegių filė su sojos padažu arba sezamo aliejaus, imbiero, citrinų, česnako arba sojos padažu pagardinti. Jis gali būti patiekiamas atskirai arba mišrių žalumynų ir supjaustytų daržovių lova. Nesvarbu, kaip pasirinksite jį paruošti, gausite gerą omega-3 dozę.

Apsvarstymai

Kai kurie žuvų tipai, nepaisant jų omega-3 pranašumų dėl gyvsidabrio kiekio, nėra saugūs daug valgyti. Geltonuosiuose tunuose tunai yra viena iš tokių žuvų. Buri, hamachi, inada ir kanpachi yra kiti pavadinimai, kurie nurodo geltonuodegę, o visi jie yra dideli gyvsidabrio, daugiau nei 0,3 milijono dalių. Išvenkite šių suši rūšių nėštumo metu ir valgykite saikingai kitaip. Žalioji geltonuodegio valgymas kelia maisto keliamų ligų pavojų, todėl įsitikinkite, kad valgote tai gerbiamoje vietoje ir stebėkite informaciją apie bet kokius galimus patogenų protrūkius, susijusius su geltonos spalvos valgymu.