Vidutinis amžius puošniai treniruojančioms mergaitėms

Jūsų mažytė mergaitė greičiausiai mėgsta tuos pačius karikatūras ir išmeta tas pačias tantrums kaip ir berniukai, tačiau ji gali būti pasirengusi netinkamam traukiniui anksčiau nei jie yra. Vidutinis amžius parodo, kas būdingas, tačiau kiekvieno vaiko pamišimo mokymas yra unikalus. Paskui pradėkite palengvinti ją iš vystyklų po to, kai jam sukaks 2 metai, ir pasitikėk, kad ji parodys jums, kai laikas yra tinkamas.

Merginos Vs. Berniukai

Bet kurios lyties vaikai paprastai nėra pasirengę pradėti vaikišką treniruotę anksčiau nei maždaug 18 mėnesių amžiaus, ir dauguma vaikų fiziškai ar emociškai nesiruošia pradėti daugelį mėnesių. Mičigano sveikatos sistemos teigimu, mergaitė vidutiniškai yra pasiruošusi būti pamišusiam mokymui maždaug 29 mėnesių amžiaus, lyginant su vidutiniškai berniuku – 31 mėnesį. Priežastys, kodėl merginos paprastai yra pasirengusios anksčiau, yra neaiškios, nors “HealthyChildren.org” teigia, kad berniukai gali būti labiau fiziškai aktyvūs nei mergaitės.

Ženklai ji pasiruošusi

Jūsų mergaitės gimimo data nenustato, kada ji yra pasirengusi įpjauti sauskelnes. Stebėkite jai skirtus ženklus, kuriuos jai domina ir kurie gali pradėti prakeikimą. Pasirengimas turi fizinį komponentą. Mergaitė turėtų sugebėti apsistoti ir atsikelti nuo pėdų sėdimosios vietos ir sugauti savo kelnes. Ji turėtų likti sausa ne trumpiau kaip dvi valandas. Kai jūsų dukra įvaldė visus šiuos įgūdžius ir susidomėjusi dėvėti apatinius rūbus ir naudoti tualetą kaip “didįjį vaikelį” – ji gali apsimesti naudoti tualetą arba išbandyti vyresnio amžiaus vaiko pėdų sėdynę – laikas pradėti tuštybinį mokymą.

Kaip treniruotės

Jūsų vaikas nevaldys tualeto, nebent ji nori, todėl leiskite jai tam tikrą šio mokymosi proceso kontrolę. Pirkite savo apatinius rūbus ir praktikos tualetą ir pasakykite jai, kad ji gali pradėti naudoti paniką, kaip ir vyresni draugai ar broliai ir seserys. Paprašykite jos atkreipti dėmesį į tai, kaip jai kūno jausmas, kai jai reikia naudotis vonios kambariu, ir paaiškinti, kad jai tenka eiti sėdėti ant pamišimo. Kartą kas valandą ar dvi ir 15 minučių po to, kai ji valgo arba gėrė, primenkite jai eiti į pamišimą. Merginoms taip pat reikia mokyti, kaip gerai išvalyti. Parodykite jai, kaip surinkti saują tualetinio popieriaus ir nuvalyti nuo priekio iki nugaros. Priešinga kryptimi eina bakterijos.

Vienas žingsnis į priekį, du žingsniai atgal

Jūsų dukra gali būti vaiko rūšis, kuri per savaitę nuvilia iš vystyklų į apatinius drabužius ir niekada nelaimingų atsitikimų, tačiau ji greičiausiai turės dienų, kai atsisakys naudotis tualetu arba dirvožemiu kelių porų kelnių prieš pietus. Sutepkite dantis arba skundžiatės apie šį procesą draugei ar partneriui, bet niekada jūsų vaikui. Siūlyk pagyrimą, kai ji naudoja tualetą ir pasilieka kritiką, kai ji nepavyksta. Nepamirškite tokio proceso kaip greitėjimo traukinys – galite atsikratyti, kai tik reikia. “MayoClinic.org” siūlo sulaukti kelių mėnesių pertraukos, jei jūsų vaikas per keletą savaičių neatstumtų pamišimo mokymo pakabos. Jei trečioji gimtadienis dar nepadarė pažangos, pasitarkite su savo pediatru.