Koks yra geras skaičius “pull-ups”?

Jūsų bendras fizinio pasirengimo lygis apima įvairias savybes, įskaitant raumenų ištvermę, raumenų jėgą, raumenų lūžių lankstumą ir kardiorespiratorinį ištvermę. Jūsų raumenų ištvermės lygis atsispindi nuoseklių kontrakcijų, kurias galite atlikti, kai jūsų raumenys yra apkrovos, skaičių. Vienas iš paprastų būdų, kaip tai įvertinti, yra nustatant iš eilės pasirodymų, kuriuos galite atlikti, skaičių.

Traukimo pratybos

Pulupažas atliekamas sutelkiant horizontalią juostą rankomis, palmėmis į priekį ir pečių plotį ir kėlimo kūno taip, kad jūsų smakras pakyla virš baro lygio. Palaipsniui nusileiskite atgal į pradinę padėtį, visiškai nuleiskite rankas ir atlikę vieną pylimą.

Prezidento taryba dėl fitneso, sporto ir maitinimo vertinimo

Pasak prezidento tarybos dėl fitneso, sporto ir mitybos, vidutinis suaugęs asmuo turėtų galėti atlikti nuo 10 iki 15 modifikuotų kombinacijų. Apatinėje dalyje sugebėjimas atlikti 10 modifikuotų kombinacijų reikštų ribinį tinkamumo lygį, o galimybė užpildyti 15 ar daugiau rodo gerą fitneso lygį.

Kandidato tinkamumo įvertinimas

Kandidatų tinkamumo vertinimas naudojamas norint nustatyti kandidatų, norinčių įeiti į JAV karines tarnybas, fizinio pasirengimo lygį. Pasak CFA, vidutinis vyrų atliktų komandų skaičius yra devynis, o moterų – trys. Manoma, kad vyrai, kurie gali atlikti 18 iš eilės atsitraukimų, ir moterys, galinčios atlikti septynias, turi aukštą fitneso lygį.

Raumenys, naudojami vilkiklyje

Pullup yra puikus pratybos ir jūsų raumenų ištvermės įvertinimo metodas, nes jis naudoja tiek daug raumenų. Tarp raumenų, naudojamų atliekant “pullup” yra latissiumus dorsi ir trapecijos raumenys jūsų nugaros, krūtinės peteriso raumenys, delniniai pečiai ir bicepsai ir tricepsas.