Kokia pinigine turėčiau užimti mano kūno tipą?

Jūs turite savo aprangą, jūs buvote salone ir jūsų batai yra maiše – bet kalbant apie maišus, ar žinojote, kad šis patogus aksesuaras taip pat turi būti apsvarstytas, kai baigsite atrodyti? Maišeliai, rankinės ir auskartelės yra drabužių spinta reikalingos ir gali būti investicijos, tačiau pasirinkus tinkamą kūno tipą gali būti paini. Kad labiausiai liaudi išvaizdą, jūsų piniginė turėtų būti proporcinga jūsų kūno dydžiui ir formai. Taikykite šiuos patarimus visiems savo maišeliams, nuo oficialių vakarinių maišelių iki jūsų mėgstamiausių kasdienio biuro paruošto toto.

Petite Figūros

Jei esate maža, jūsų piniginės ir krepšeliai turi būti santykinai maži, kad atitiktų jūsų rėmo proporcijas. Pasirinkite krepšelius, kurie yra aukštesni nei platus, kad pridėtumėte vizualinį aukštį. Balnelio stiliaus piniginė kasdien gerai veikia, jei jis nėra per didelis. Patogus ir praktinis pasirinkimas, kai atsipalaidavote, atsipalaidavęs kryžminis kėbulas. Jei jums reikia didesnio rankšluosčio ar rankšluosčio, ieškokite santykinai struktūrizuoto, trumpo diržo. Galite nešioti slouchier maišelį, bet pasirinkti mažesnį.

Tiesios formos

Boyish arba atletiškos moterys gali išmesti minkštesnius, švelnesnius, didesnius rankinius, kad būtų galima pagirti jų plonas ar tiesus figūras. Pasirinkite maišelį, kuris skiriasi nuo jūsų kūno formos, pasirinkdamas paprastus kibirkštinio maišus, skirtus kasdieniam drabužiui. Popieriaus maišeliai tinkami naudoti biure, tačiau jūsų neturi būti per daug struktūrizuotos arba kvadratinės. Įsitikinkite, kad jūsų maišeliuose yra rankenos ir dirželiai, kurie patogiai tinka jūsų aukštesniems rėmams.

Kreivos kūnai

Jei esate kreivė, pasirinkite struktūrizuotas pinigines ir krepšelius, o ne švelnias figūras. Squared-off dirželiai ir senoviniai vintage stiliai puikiai susilygina su apvalesnėmis ir kreivinėmis kūno formomis. Jūsų totes taip pat turėtų būti labiau kampuoti, o ne minkštos arba apvalios. Busty moterys turėtų ieškoti krepšių, kurie šiek tiek sumažėjo ant kūno, vengiant pečių dirželių, kad maišai būtų pakreipiami į priekį ar krūtinę. Obuolių formos moterys turėtų pasirinkti krepšius, kurie sėdėti aukščiau ant kūno ir arčiau krūtinės labiausiai glostantis tinka. Jei nešiojate svorio šlaunyse, praleiskite maišelius, kurie smūgįsi klubą, pavyzdžiui, kryžminį kėbulą, naudodami sėdynę ar maišą, kuris sėdi ant jūsų kūno.

Plius dydžiai

Plius dydžio kūnai būna visomis formomis, nuo tiesių figūrų iki gobšuolių. Jei norite įsigyti rankines, laikykitės savo kūno požiūriu tinkamų formų rekomendacijų, bet pasirinkite maišelį, kuris yra didesnis, o ne mažesnis. Mažoji sankabos ar piniginės dydžio kryžminio kūno maišelis netinka jūsų figūrai, tačiau jūs galite lengvai perkelti vidutinio dydžio ar didelį krepšį.