Retin-a poveikis ant odos

Nesvarbu, ar ieškote atstatyti saulės žalą, kovoti su spuogais ar atsikratyti šių nepatogių varpos kojų aplink akis, gali būti svarstoma odos priežiūros schema, apimanti “Retin-A”. Vitamino A išvestinio retinolio, Retin-A prekės pavadinimas yra pagal receptą, kad pagerintumėte bendrą odos tekstūrą ir išvaizdą. Prieš pradėdami gydyti odą Retin-A, pasikalbėkite su savo dermatologu, kaip tai geriausiai pritaikyti. Kadangi ši vietinė formulė gali turėti neigiamą poveikį, dauguma gydytojų rekomenduoja dirbti reguliariai, kad jūsų oda galėtų tinkamai koreguoti.

Gydantis spuogus ir problemų odą

“Retin-A” sukelia jūsų odos ląsteles greitai atjauninti, todėl negyvos odos ląstelės gali užstrigti jūsų poras. Kai turite aiškių porų, yra mažiau galimybių spuogus sukeliančios bakterijos sukurti ir sukelti breakouts. Kadangi “Retin-A” gydo jūsų odą molekuliniu lygmeniu, o ne tik paviršiaus pažeistą vietą, tai ilgalaikis poveikis – pagerinti bendrą odos struktūrą. Greita odos ir ląstelių apyvarta suteikia papildomos naudos iš tamsių dėmių ir strazdanų išblukimo.

Uždegimas ir paraudimas

Pirmąsias keletą savaičių reguliariai vartojant Retin-A gali atsirasti odos sausumas, paraudimas ar sudirginimas. Priklausomai nuo reakcijos sunkumo, po taikant “Retin-A” arba prausdamas veidą, tai gali sukelti nedidelį deginimo pojūtį. Šie šalutiniai reiškiniai paprastai išnyksta praėjus maždaug dviem mėnesiams nuo Retin-A vartojimo. Siekiant palengvinti diskomfortą, kiekvieną dieną drėkina odą raminančia losjonu, skirtu jautriai odai.

Odos jautrumas

Galimas šalutinis ilgalaikio “Retin-A” vartojimo šalutinis poveikis yra odos jautrumas. Naudojant Retin-A, jūsų oda gali būti ypač pažeidžiama saulės spinduliams, dėl to gali atsirasti nuo lengvo iki stipraus saulės nudegimų. Būkite atsargūs, jei naudosite SPF nuo 30 ar daugiau kasdien, ypač kai praleidžiate laiką lauke arba šalia langų. Toliau apsisaugokite, dėvėdami akinius nuo saulės, skrybėles ir drabužius, kurie tinka jūsų odai, kai ilgai tapsite saule.

Anti-Aging privalumai

Kadangi Retin-A stimuliuoja kolageno gamybą jūsų odoje, tai daro odą atrodo griežtesnę ir stipresnę. Kolagenas suteikia odai jo elastingumą, todėl kolageno gamybos padidėjimas sukelia plumperio odą ir sumažina išvaizdą smulkias linijas ir raukšles. Bendras kolageno gamybos padidėjimo poveikis yra atjaunintas, jaunesni odos spalva.