Kurią raumenų grupę turėtumėte išvystyti pirmiausia, didesnę ar mažesnę?

Jūsų asmeniniai treniruočių tikslai ir fitneso lygis turėtų nustatyti raumenų grupę, kuriai dirbate pirmiausia, didelę ar mažą. Jei esate naujokas atsparumo ugdymui, jūsų pratimų vykdymo tvarka gali turėti įtakos mažesnių raumenų vystymuisi. Remiantis “Pratimų tvarkos poveikiu didžiausiam stipriui ir raumenų storiui netyringiems vyrams”, neįgyti dalykai pirmiausia gali pasiekti tiek nedidelius raumenis, tiek didelius raumenų augimo pajėgumus dirbdami su mažais raumenimis, tačiau pirmiausia jie gauna tik dideles raumens pranašumus.

Didelės ir mažos raumenų grupės

Jūsų didžiausios raumenų grupės apima kojas, nugaros ir krūtinės. Jūsų gluteus maximus raumenys yra didžiausias jūsų kūne. Keturkampių raumenys šlaunies priekyje ir raumenys, sušvirkščiamos į stuburą, taip pat yra dideli, galingi raumenys. Dideli raumenys jūsų nugaroje yra spąstai, trapecijos ir latai arba lattissimus dorsi. Jūsų didžiausias krūtinės raumenis yra jūsų pectoralis majoras arba pecs. Maži raumenys, kuriems gali prireikti ypatingo dėmesio, priklausomai nuo jūsų kultūrizmo ir fitneso tikslų, yra jūsų dilbio raumenys, kojų veršeliai, pečių deltuoidiniai raumenys ir krūtinės peteralis.

Raumenų grupės užsakymas, pagrįstas tikslais

Raumenų nuovargis per vėlesnius treniruotės įprastų treniruočių rinkinius sumažina raumenų veikimą. Atsižvelgdami į tai, pritaikykite savo įprastą seką, kad atitiktumėte savo bendrą kultūrizmą ar funkcinius tikslus. Pvz., Jei jums reikia dilbio vystymosi, tuomet šį raumenį naudokite ankstyvoje treniruotės sekoje, kol jūsų rankos raumenys bus padengti.

Pirmojo didelių raumenų grupių motyvacija

Jei pirmiausia naudojate savo mažus raumenis, dėl mažesnių, palaikančių raumenų nuovargio apribojote savo sugebėjimą perkrauti didelius raumenis. Pavyzdžiui, jei jūsų tikslas yra kurti masę krūtinės raumenyse, mažesnio peties raumenų veikimas pirmiausia neleidžia jums pakelti pakankamai svorio, kad nutildytumėte didelius raumenis, pagal “McGraw Hill” aukštojo mokslo “Muscle Strength and Endurance”. Kadangi raumenų nuovargis yra svarbus kuriant masę, pirmiausia mažesnio peties raumenų veikimas gali sutrukdyti progresuoti krūtinės raumenyse. Kai jūsų masė yra tavo tikslas, tu gali panaudoti savo mažus raumenis po didelio raumens treniruotės.

Pratimai protingai pagal protokolą

Nepriklausomai nuo to, kaip užsisakote savo treniruotės įprastą, pradėkite nuo 5 iki 10 minučių sušilimo pratimų, tokių kaip vaikščiojimas, važiavimas dviračiu, fizinis dresavimas ar prastos pratybos, kurias planuojate atlikti. Pasibaigus savo kasdienybei, atvėsinkite nuo 5 iki 10 minučių. Ištempimas, kai jūsų raumenys pašildomi iš pratimo, gali padidinti lankstumą ir išvengti raumenų skausmo. Jei esate naujai pasiruošęs gydymui, prieš pradėdami pratimų programą kreipkitės į savo gydytoją.