Kokios sultys yra naudingos svorio netekimui?

Nors sulčių atrodo sveiki – ypač šalto spaudimo mišiniai, kuriuos galite nusipirkti sveiko maisto parduotuvėse ir sulčių baruose, – tai nebūtinai yra jūsų geriausias sprendimas svorio mažinimui, – paaiškina Harvardo visuomenės sveikatos mokykla. Sultyse yra visų vitaminų ir mineralų iš sveikų vaisių ir daržovių, todėl jie yra maistinių medžiagų šaltinis, tačiau taip pat yra natūralių cukrų, dėl kurių kaloringai yra santykinai aukšti. Jei esate sultys svorio mažinimo, pabandykite sulčių, kurios natūraliai yra mažesnės kalorijų ir daug maistinių medžiagų, kurios gali padėti jums mesti svorio.

Citrinų ar laimų sultys

Nepaisant fantastiškų teiginių apie sveikatingumą, kuriuos galite pamatyti internete, citrinų ir laimų sulčių negalima ištirpinti riebalų. Tačiau šios sultys yra palyginti mažos kalorijų, todėl jas lengva pritaikyti kalorijų turinčiai dietai. Viena kalkių arba citrinų sulčių uncija turi mažiau nei 10 kalorijų, ir jūs galite lengvai sumaišyti į stiklinę vandens, skirto skoninėms “sultims”, su šiek tiek kaloringų tipinių vaisių sulčių; šiose sultyse taip pat siūloma daug Vitaminas C, kuris gali padėti jums numesti svorio. Remiantis 2006 m. “Mitybos ir medžiagų apykaitos” paskelbtu tyrimu, vitaminas C gali paveikti jūsų ląstelių metabolizmą ir iš tiesų jis gali padėti deginti riebalus pratimai. Tyrimo autoriai nustatė, kad mažas vitamino C kiekis sumažina riebalų deginimo gebėjimus pratimų metu 25 proc., O tai padidina vitamino C lygį, atkuria normalų riebalų deginimą. Viena kalcio sulčių uncija turi 16 procentų dienos vertės vitamino C, o citrinos sulčių uncija turi 20 procentų.

Naminiai visagriebių sulčių mišiniai

Sultys turi būti mažesnės kalorijų kiekiu, o ne šviežių sulčių, pagamintų tik iš daržovių, o ne vaisių. Vaisių pridėjimas sulčių mišiniams saldo jūsų derinį, bet tai kainuoja – jūs taip pat vartosite daugiau kalorijų ir cukraus. Tačiau jūsų sultys, kurios sudėtyje yra mažai kalorijų daržovių, leidžia jums mėgautis sultimis, kurios minimaliai veikia jūsų liemens plotą. Tikslus kalcio kiekis jūsų daržovių sulčių mišinyje priklausys nuo to, kokius ingredientus pasirinkote. Tačiau sulčių su žalumomis, pavyzdžiui, kriauklės, bok choy, butterhead salotos, kopūstai ir agurkai, sumažina kalorijų skaičių. Runkeliai ir garstyčių žalumynai, pomidorai, morkos ir runkeliai yra šiek tiek didesni kalorijų kiekiai, bet vis dar gali dirbti su mažai kalorijų sulčių mišiniu. Įtraukite imbiero rankenėlę į kvapnius prieskonius arba citrinų sulčių išspaudas, kad padidintumėte vitaminą C. Jei norėtumėte eiti su parduotuvėmis nusipirktomis daržovių sultimis, stebėkite jų natrio kiekį. 6-uncijos reguliarios pomidorų sultys gali būti su 460 miligramų natrio, tai yra 19 procentų dienos vertės. Kita vertus, pomidorų sultys, kuriose nėra druskos, yra tik 18 miligramų natrio.

Chia Juice Spritzers

Skysti kalorijos, pavyzdžiui, sultys, nepatinka, taigi jūs vartojate kalorijas be tokio “pilno” jausmo kaip už atlygį. Tačiau galite padidinti savo pilnatvę, geriant sultys, pridėdamas maistinių skaidulų. Pagal 2005 m. “Nutrition” paskelbtą apžvalgą, norint gauti pakankamai ląstelių, svarbiausia yra visiškai jaustis ir prarasti svorį, o dietos, kurių sudėtyje yra daug skaidulų, padidina sotumą, mažina jūsų nutukimo riziką ir netgi veikia hormonų išsiskyrimą virškinamojo trakto sistemoje, siekiant skatinti svorio mažėjimą. ; Chia sėklų pusę uncijos į mažai kalorijų sultis sumaišoma su 5 gramais pluošto arba 19 procentų dienos vertės. Pagal 2008 m. “Obesity Research” paskelbtą tyrimą, jūs taip pat gausite 9 procentus kasdieninės kalcio vertės – mineralo, susijusio su riebalų nuostoliu. Padarykite sveiką chia spritzerą, derindami pusę uncijos chia su uncija Nesaldintų spanguolių sulčių, citrinų sulčių ar laimų sulčių ir puodelio putojančio vandens užpildymo gėrimui.

Geriamojo sultys svorio netekimui

Sveika mityba nėra apie nepriteklius – vis tiek galite mėgautis mėgstamomis sultimis, net jei jos yra kaloringos vaisių sultys, jei to darote nuosaikiai. Sultys gali būti tokios didelės arba netgi didesnės kalorijose kaip akivaizdžiai nesveikūs gėrimai, pavyzdžiui, soda. Pavyzdžiui, 8-uncijos patiekalas nesaldintų vynuogių sulčių yra 152 kalorijos, tai yra tas pats kalorijų skaičius, kurį rasite 12 colių kolos viduje, net jei cola turi žymiai didesnį patiekalų dydį. Įsitikinkite, kad skaičiuojote kalorijas, kurias geriate kaip dalį visos dienos kalorijų suvartojimo, ir išmatuokite savo porcijas, kad netyčia netyčia išgėrėte daugiau nei vieną porciją, ypač jei nusipirkote parduotuvėje įsigytų sulčių, kurios dažnai yra daugiau Negu viena porcija vienam buteliui. Sumažinkite kalorijų kiekį savo sultyse praskiesdami vandeniu. Pavyzdžiui, pusiau apelsinų sulčių ir pusiau kibirkštinio vandens mišinys vis tiek leidžia jums mėgautis sulčių skoniu, net jei vartojate tik pusę kalorijų. “Spritzer”, pagamintas iš pusės puodelio, kiekvieno iš “OJ” ir “club sodo” yra tik 56 kalorijos už puodelį, lyginant su 112 kalorijų puodelio grynumo OL. Jei sultys pagamintos iš koncentrato, pridėkite papildomą galią ar du vandenį, kad gautumėte daugiau praskiestų, mažesnio kaloringumo sulčių.