Super lengvas sporto treniruotės planas numesti svorio moteriai

Moterims, norinčioms numesti svorį, reikia lengvų sporto treniruočių, kad pasiektų savo tikslus, pagalba. Lengvos treniruotės sporto srityje padeda moterims, kurios tik pradeda dirbti, motyvuoti. Lengvas treniruotes taip pat dirba moterims, kurios turi ribotą laiką praleisti sporto salėje ir kuriems labiausiai reikia treniruotis. Išmėginkite šiuos labai paprastus treniruotės būdus, kad padėtumėte sudeginti daugiau kalorijų ir išmesti perteklinius svarus.

Lėtas ir stabilus laimi lenktynes

Kardio ištvermės kūrimas lėtai ir nuolat padeda organizmui išmokti deginti riebalus efektyviau. Pagal Fit Day tinklalapį lėtai didėjantis širdies aktyvumas sumažina jūsų sąnarių skausmo ar sužalojimų riziką treniruotės metu ir po jo. Prieš pradedant svorio treniruotę treniruotis trisdešimt trisdešimt penkiasdešimt penkiasdešimt minučių vidutinio intensyvumo sporto širdies – elipsinės mašinos, pėsčiųjų takelažas, stacionarūs dviračiai ar grupiniai užsiėmimai, tokie kaip šokių kursai – mažiausiai penkias dienas per savaitę. Kiekvieną dieną keisk savo veiklą treniruojant skirtingus raumenis ir išlaikyti savo susidomėjimą.

Atsparumo mašinos faktorius

Mokymas su svorio pasipriešinimo mechanizmais jūsų vietinėje sporto salėje padeda kurti ir raumenis tonizuoti deginant riebalus. Masės atsparumo mašinos taip pat padeda stiprinti širdies ir kraujagyslių ištvermę, kai traukiate. “Fit Healthy Moms” svetainė rekomenduoja tokius pratimus, kad visame kūne būtų daugiau liesos raumens, o probleminėse srityse prarasite riebalų. Ar tris rinkinius nuo 8 iki 10 kartų su viena minutėmis tarp komplektų ant lenkimo mašinos, kojos presavimo mašinos, krūtinės spaudos mašinos ir pilvo mašinos tris dienas kiekvieną savaitę. Pradėkite nuo svorio, kuris yra patogus, ir padidinkite svorį, nes pakartojimų skaičius tampa per lengvas.

Pound-Shedding Pilates

“Pilates” treniruotės treniruoklių salėje yra veiksmingas būdas deginti kalorijas ir išimti kilogramus. Net pradedantiesiems galima rasti “Pilates” klasę, kad atitiktų jūsų fitneso ir svorio praradimo poreikius. “Popsugar Fitness” rekomenduoja pradedantiesiems atvykti į savo pirmąją klasę kelias minutes anksčiau, kad jie galėtų susipažinti su instruktoriumi, aptarti bet kokius sužalojimus ar rūpesčius, taip pat užduoti klausimus apie Pilates programos pradžią. Pilateso klases paprastai trunka 55 minutes ir yra puikus pasirinkimas kryžminio mokymosi su jūsų reguliaraus treniruotės grafiką.

Apskritojo stalo mokymo įrašas

Lengvos grandinės mokymo programos su lengva kėlimo sudegina daugiau kalorijų nei kiekvieną dieną sutelkiant dėmesį į vieno tipo pratimus. Taigi moterims, pradedančiam svorio netekimo treniruotės programą, grandinės treniruotės gali būti veiksmingas pasirinkimas. Pagal Fitnesą internete, grandinės treniruotės yra stiprybės ir (arba) kardio pratimai, kurie kartojami du ar tris kartus, o tarp kiekvieno pratybų trūksta. Apygardos treniruotei reikia laikrodžio, naudoto laiko metu, tiek savo pratimams, tiek laiko tarpui. Pradėkite atlikdami jėgos treniruočių treniruočių treniruočių treniruoklių salėse arba hantelius, kurie jums patogiai tinka po vieną minutę, pereinant nuo vieno pratimo į kitą be poilsio. Keičiamės šiais žingsniais su vienos minutės kardio, tinkamu jūsų fitneso lygiui. Pasirinkite bėgimo takelį, elipsės mašiną, stacionarų dviračių ar vaivorykštė. Užbaikite grandinę keturiasdešimt minučių, be poilsio, iš viso 25-30 minučių.