Skrandis, bėgimas ar kvėpavimas

Jūsų skrandis yra ypač aktyvus organas, visada sekretuojantis rūgštis ir hormonus, ir suspaudžiant viską, kas yra viduje, kad paruoštų ją absorbcijai žemyn po plonosios žarnos. Dėl to tai triukšmingas organas, ir retai tai praeina daugiau nei kelias valandas be jūsų skrandžio, suteikiant jums garsų priminimą apie jo buvimą. Bėgimas gali sukelti dar didesnį nei įprastą gurgling kiekį dėl gilaus kvėpavimo, kuris pridedamas prie važiavimo.

Yra tikimybė, kad prieš pradedant važiuoti, geriate daug skysčių, ypač tikėtina, kad važiuok apie 45-60 minučių ar ilgiau. Net ir lengvomis sąlygomis jūsų skysčių nuostoliai gali būti dideli, o karštame ore jūs turite paimti vandenį ar sporto gėrimą ne tik prieš paleidžiant, bet ir 15 minučių pertraukos metu – apie 6 arba 7 oz. Vienu metu, pasak fizinio gydytojo Pete Pfitzinger. Tai neišvengiamai sukelia daugybę gurgling ir sloshing į skrandį. Jei nematote spazmų ar pykinimo, triukšmas, nors ir blaškosi, nieko nerimauti.

Kai paleidžiate, didesnis už įprastą kraujo kiekis pumpuojamas į jūsų kojų raumenis, kad atitiktų deguonies reikalavimus. Jums reikia tik tiek daug kraujo, todėl tai įvyksta kraujo tiekimo kitiems audiniams sąskaita, tarp jų, sako dr. Gabe Mirkin, jūsų skrandis. Šis lengvas manevravimas kraujo iš jūsų žarnų į jūsų raumenis sukelia žymiai sulėtėjęs virškinimą. Tai gali sukelti mėšlungį, jei esate nepatogiai, o jei esate gerai apmokytas, pastebėjote nieko rimtesnę nei daugybe gurglių triukšmo.

Kai kurie žmonės mėgsta praeiti keletą valandų po įprasto valgio, kiti mėgsta turėti energijos barą arba dvi valandas prieš išeinant iš durų, o kiti kiti prisiekia važiuodami tuščiu skrandžiu. Jei esate pastarojoje stovykloje, supraskite, kad net jei jums gali būti labiausiai patogu tokiomis sąlygomis, skrandas jums primins, kad jis tuščias, ypač tuo atveju, jei jūsų vaikas išsiplės į valandą, o jūsų kūnas patiria didesnį kalorijų deficitą. Idėja, kad važiuojant tuščiu skrandžiu sukelia didesnį riebalų deginimą, yra plačiai paplitęs pratybų bendruomenėje, tačiau, kaip teigia Los Andžo UŠK universitetinės ligoninės Jacquelyn Rudis, geriausios šios idėjos įrodymai yra dviprasmiški.

Kvėpavimo veiksmas sukuria neigiamą slėgio gradientą tarp plaučių ir išorinės aplinkos. Pasibaigus įprastam iškvėpimui, šie slėgiai yra vienodi. Diafragmos susiaurėjimas, kupolo formos raumenys, pritvirtintas prie plaučių apačios, sukelia membranos išlyginimą ir judėjimą žemyn jo centre. Tai darydamas, jis traukia plaučių pagrindus, išplečia juos ir sukelia orui skubėjimą į jas, kad būtų galima lyginti slėgį. Kai diafragma eina žemyn, ji stumia į skrandį, sėdintį tiesiai po jo. Priklausomai nuo skrandžio turinio, tai gali sukelti keletą gurglingų triukšmo, o giliau kvėpavimas gali sukelti daugiau burguliuoja.

Skysčio sluoksnis

Kraujo manevravimas

Tuščias skrandis

Diafragminis suspaudimas