Skirtumas tarp zumbo lazdos ir laisvų svorių

Zumba, lotyniška šokių treniruotė, kuria žmonės, kurie visame pasaulyje drebulina savo batus į geresnę formą, pridėjo naują lygį Zumba fitneso programai: Zumba Toning. “Toning” klasėse naudojamos “Zumba” tonizuojančios lazdelės, skirtos suderinti reguliarų “Zumba” aerobinį eleganciją su stipria treniruočių ir kūno skulptūra, kuriant visiškai naują šokių ir treniruoklių salę.

Lazdelės

“Zumba” tonizuojamosios lazdelės pagamintos 1 svaro arba 2 1/2 svaro veislėse. Užpildytas smėliu, lazdelės judesys yra skystis labiau nei įprasti rankų svarsčiai dėl centrifuginės jėgos, leidžianti juos purtyti ir purtyti, pridėti muzikinį komponentą į treniruotę. “Zumba Toning Sticks” naudojamoms klasėms reikia licencijuotų “Zumba Toning” instruktorių veikti teisėtai, tačiau paskelbimo metu galite nusipirkti “Zumba Fitness” svetainę už tonų krepšelius už 19,95 dolerius ir sukurti savo kūno lavinimo, aerobinio šokio treniruotę.

Laisvi svoriai

Lengvi svoriai, kurie yra svoriai, kuriuos galite judėti bet kuria kryptimi, pvz., Strandeliai, hanteliai ar net “Zumba Toning Sticks”, skirti stiprumo treniruotėms. Perkrovos principas reikalauja, kad dirbtumėte su pakankamai sunkiais ar pakankamai svoriais, kad paskutinis kartojimas būtų sunkiai užbaigtas, kad gautumėte didžiausią sunkiosios atletikos naudą. Laisvieji svoriai geriausiai veikia, kai judesiai atliekami lėtai, kai yra numatytas kūno talpinimas, pvz., Tvirtinami klubai ir šiek tiek sulenkiami keliai. “Zumba Toning” metu gali būti naudojami laisvieji svoriai, jei lazdelės yra naudojamos, kai jūs atvykstate į klasę, bet nekeiskite svorių ir nenaudokite svorių, kurių svoris yra didesnis nei 3 svarai.

Privalumai

“Zumba” tonizuojančios lazdelės suteikia kūno skulptūros privalumų, sukuria daugiau tonizuotų raumenų ir montuotės išvaizdos. “Sticks” taip pat siūlo jūsų aerobikos įpročiai nuotaikingą įspūdį su maraca panašiu muzikos instrumentu, kuris yra sukurtas jūsų atsparumo treniravimui. Kadangi lazdelės yra tokios lengvos, jie netrukdo jūsų šokiui ir tinka visiems fitneso lygiams. Pasak Ilinojaus universiteto, Urbana-Champaign, McKinley sveikatos centro, laisvųjų svorių nauda yra perkrauta, įvairiomis skirtingomis svorio vertėmis ir “funkcionuoja kasdieniams judėjimams”.

Trūkumai

Pagrindinis “Zumba Toning Sticks” trūkumas yra jų nepakankamumas. Kad jūsų kūnas galėtų švelniai judėti, svarsčiai turi išlikti šviesoje, taigi jūs praturtinkite jėgos privalumus, kuriuos gali suteikti tik sunkūs svoriai, ir pasipriešinimo kiekio pasikeitimo nauda dažnai gali sukelti raumenų supainiojimą. Dirbant su “Zumba” tonizuojančiais lazdelėmis taip pat reikia daug laiko ir koordinavimo, kuris naudingas jūsų smegenims, tačiau gali būti pernelyg sudėtinga tam, kad kai kurie dalyviai galėtų įsitvirtinti klasėje. Laisvieji svoriai yra nepalankioje padėtyje, nes tam tikrų judėjimų metu jiems reikalingas žiūrovas ar treneris. Laisvieji svoriai taip pat reikalauja žinoti tinkamą formą, kad būtų išvengta sužalojimų ir gauti didžiausią fizinę naudą.

Darbas su “Zumba” tonizuojančiais lazdelėmis ar laisvu svoriu gali būti fiziškai sunkus. Jei nesate tikri dėl judėjimo, pasikalbėkite su asmeniniu treneriu ar fitneso instruktoriumi. Visada pasikalbėkite su savo gydytoju prieš pradedant naują pratimų programą.

Įspėjimas