Rekomenduojamas padangų slėgis 26 colių dviratininkų padangoms

Vėjas jūsų veidui ir saulė ant nugaros gali likti ant kelio ar pasukti, kad būtų malonus važinėti dviračiais ar takais. Nesvarbu, ar kalnas, komfortas ar hibridas, jūsų dviratis turi atsargiai pasirinkti padangas, kad atitiktų jūsų važiavimo poreikius. Rekomenduojamas padangų slėgis jūsų 26 colių dviratininkų padangoms priklauso nuo padangos tipo, numatyto naudojimo ir motociklininko svorio.

Rekomendacijos

Kalnų dviračio 26 colių padangos yra nuo 2 iki 3 colių pločio, su pėsčiųjų protektoriumi, kad suteiktų jums daugiau traukos sunkioje vietovėje ir padėtų nukreipti purvą ir šiukšles nuo dviračio. Pripildykite juos 30-50 psi. “Hybrid” arba “road” stiliaus 26 colių padangos yra mažesnės nei 2 colių pločio ir mažai be jokio protektoriaus, kad sumažintų pasipriešinimą riedėjimui ir padidintų greitį. Kai kuriuos šių padangų modelius galite pripumpuoti iki 95 psi, tačiau dažniau rekomenduojama 60-80 psi.

Apsvarstymai

“SheldonBrown.com” teigimu, naudokite apatinę jūsų padangos rekomenduojamą slėgio ribą, kai naudojami grubūs keliai ar ne keliai, o aukštis – asfaltuotas kelias. Nors kai kurie kelių eismo dalyviai sąmoningai perpjauna padangas, tai nerekomenduojama. Padangas įpylkite į rekomenduojamą gamintojo padangų slėgį, kad išlaikytumėte padangų struktūrinį vientisumą.

Trauka

Naudojant mažą slėgį jūsų 26 colių padangoms, gali žymiai pagerėti traukos jėga, tačiau, kai padanga patiria didelių triukšmo, jūs turėsite didesnę tikimybę, kad bus gniaužtų butų. Sumažinti butus atsiranda, kai vidinis vamzdelis užplūsta tarp padangos ir ratlankio. Padangų perteklius padidina jūsų greitį stabilumo ir traukos sąnaudomis.

Svoris

Pasak “Sheldonbrown.com”, nes dauguma dviračių atlieka didesnį svorį ant galinio rato, užpakalinės padangos pripūstos apie 10 procentų daugiau nei priekinė padanga. Jei ant laikiklio stalviršyje yra pakrautų lagaminų ar kitų sunkiųjų krovinių arba, jei sveriate žymiai daugiau ar mažiau nei vidutiniškai, atitinkamai sureguliuokite padangų slėgį. Pavyzdžiui, britų “Bicycling Magazine” buvęs inžinieriaus redaktorius Frank Berto rekomenduoja minimalų slėgį 25 psi 26 1-3 / 4 colių padangose, kai bendras dviračių, dviračių ir dviračių svoris yra apie 154 svarus. Jei bendras svoris yra apie 265 svarai, minimalus slėgis yra 35 psi.

“Expert Insight”

Raudonas pažymi, kad važiavimo įgūdžiai gali turėti įtakos idealiam padangų slėgiui. Patyrę dviračiai šiek tiek pasisuks nuo balnelio, kai važiuojate virš smūgių, o nauji dviratininkai gali sėdėti sunkiai ant balno, o tai padidina riziką, kad bus užkimšti butinai. Nauji dviratininkai gali norėti naudoti šiek tiek didesnį padangų slėgį nei priešingu atveju, tačiau išlaikyti jį padangose ​​nurodytu mažiausiu ir didžiausiu psi.