Pasikartojančios mielių infekcijos mažiems vaikams

Mielių infekcijos sukelia grybelių augimas ant kūno. Šis grybas vadinamas Candida, todėl mielių infekcijos vadinamos Candidiasis. Nors mielės paprastai gyvena jūsų kūne, jūsų imuninė sistema neleidžia jam tapti pavojinga. Tačiau kai kuriose situacijose, pvz., Jei esate sergantis ir vartojote antibiotikus, Candida gali išaugti iš kontrolės. Kūdikiams Candida infekcijos gali pasireikšti burnos ir lytinių organų srityse. Tai gali pasikartoti, nes šios teritorijos yra drėgnos ir šiltos ir sukuria palankią aplinką mielių augimui.

Žodinis dusmas

Oralinis dusulys yra mielių infekcija burnoje arba burnoje. Dauguma žmonių turi mažą Candida kiekį burnoje ir virškinamajame trakte, tačiau, kūdikiams, imuninė sistema negali kontroliuoti Candida augimo. Taip pat gali pasireikšti burnos dusulys, kai antibiotikais suteikiama jūsų bamblys, nes bakterijos, kurios paprastai kovoja su Candida, yra užmuštos antibiotikais. Garsinio pieno požymiai yra balti pleistrai ant lūpų, liežuvio ir dantų, taip pat maža odos dalis aplink burną.

Genitalijų kandidozė

Miegančių ir berniukų genitalijų gali pasireikšti mielių infekcijos. Makšties mielių infekcijų simptomai yra balta arba geltona iš makšties, niežėjimas, deginimas ir paraudimas ant makšties išorės. Galvos smegenų uždegimo simptomai yra pilvo skausmas ir skausmingas bėrimas. Šiose vietovėse pasireiškia raugų infekcijos, nes jos turi šiltą, drėgną aplinką.

Vystyklų išbėrimas

Demblinis išbėrimas atsiranda po jūsų kūdikių vystyklų ir dažnai sukelia Candida. Tai gali atsirasti, kai plotas nėra sausas ir švarus. Diafragmos bėrimas taip pat gali atsirasti, jei jūsų bamblys dažnai išmatuoja. Pasikartojantis viduriavimas gali sukelti pasikartojančias mielių infekcijas.

Gydymas

Candida, esanti ant odos, dažniausiai gydoma vaistiniais tepalais. Jei infekcija yra makštyje ar išangėje, ją galima gydyti gydomomis žvakučiomis. Geriamoji burnos skalavimo priemonė gali būti naudojama per burną. Jūsų gydytojas gali patarti, kokie vaistai geriausiai veikia. Jei infekcija yra sunki, gali tekti vartoti burnos ertmės anti-mielių vaistus.