Paauglių naktiniai klubai orlandoje, Floridoje

Jūs tikrai turite daug variantų per dieną “Teminiai parkas pasaulio sostinė”. Orlando, Floridoje, paauglių naktinis gyvenimas niekuo nesiskiria, siūlo daugybę įdomių ir saugių vietų. Taigi, jei jūsų paaugliai vis dar nėra ištrinami po ritininių palapinių ir vandens per visą dieną, išsiųskite juos į vieną iš daugelio paauglių tinkamų naktinių klubų.

Koncertų salės

Tai kelios vietos, daugiausia koncertų salės. Dauguma pasirodymų yra atviri paaugliams. “Beacham” turi pilną koncertų kalendorių įvairiuose muzikos žanruose. Kai kurie pasirodymai yra bet kokio amžiaus, o kiti – nuo 18 metų. “Backbooth” yra dar viena galimybė, esanti miesto centre. Tai roko šou, šokių vakarėliai, regioniniai menininkai ir nacionaliniai mėgstamiausi. Dauguma pasirodymų yra atviros visoms amžiaus grupėms ir idealiai tinka, kad paaugliams būtų įdomus laikas.

Paaugliai tik vietose

Galite ieškoti nakties vietos su muzika ir partijos temomis, skirtomis specialiai paaugliams. FX yra kompanija, kuri reguliariai išmeta paauglių šokių vakarėlius šioje srityje. Su “Top-40” šokių muzika, “reggae”, “techno” ir kt., Šalys dažnai turi temą, kurią paaugliai gali suknelę. Groove yra šokių klubas, įsikūręs “Universal City Walk”. Paprastai yra 21 ir daugiau barų, tačiau tam tikromis naktimis juose yra tik paauglių renginys. Atviras 15–19 metų paaugliams, jūsų paaugliai gali pjauti į šokių aikštelę.

18 ir per klubai

Galbūt turėsite savo paskutinę aukštąją mokyklą su tau, kuri gali būti patogesnė su vyresnio amžiaus minia. Daugelis šokių klubų priima 18 ir 19 metų amžiaus. “Suite B Lounge” funkcijose deejays žiūri į populiarią šokių muziką su lazerio šviesos šou ir gyvybine atmosfera. “Roxy Nightclub” – dar viena vieta, kurioje yra gyva muzika, techno garsas, elektro menininkai ir daug šokių. “Firestone Live” kartu su gyvais muzikantais taip pat atlieka šokių muzikos asortimentą; pastatas kažkada buvo padangų parduotuvė, kur ji gavo savo vardą.

Kitos pramogos parinktys

Jei jūsų paauglys tikrai nėra muzikos ar šokių scenoje, apsvarstykite keletą kitų variantų, kurie būtų naudingi paaugliams naktį. “City Walk” siūlo išsamiai teminius mini golfo aikštyną “Holivudo važiavimą mini golfo”, kuriame yra du kursai – vienas iš temų į siaubo filmus su pasimatytu namu ir naminių kapinių, o kitas – daugiau kaip mokslinis filmas Patirtis. “Orlando Grand Prix” yra lenktynių entuziastai, o tai yra uždaras “go-kart” objektas su dviem takais. Paaugliai gali pasimėgauti naktiniais lenktyniais tarp šių pagrindinių takelių.