Kuris sportas sukelia daugiausia traumų?

Galite manyti, kad ekstremalių sporto šakų, tokių kaip slidinėjimo šuoliai ar dangus nardymas, sukelia labiausiai sportinių sužalojimų, bet iš tikrųjų tai yra labiausiai paplitęs sportas, kuris viršija sąrašą. Pagal Bjorną Carey’ą “Amerikoje labiausiai pavojingų sportų” “Livescience.com”, krepšinis su daugiau nei 500 000 sužalojimų per metus sukelia daugiausia sporto sužalojimų, o po to dviračiu ir futbolu. Traumų prevencija apima raumenų ištempimą prieš ir po pratimų bei pagrindinių raumenų stiprinimą, nes jie užsiima beveik kiekvienu sportiniu sportu. Pasitarkite su fizioterapeutu, jei patirsite nepatogumų dėl su sportu susijusių sužeidimų.

Kelio traumos

Krepšinis prilygsta didžiajam sportui dėl sužalojimų sukėlimo, ir Carey pastebi, kad labiausiai paplitę traumų tipai yra tie, kurie veikia priekinę kryžiaus sąnarį jūsų kelio. Šie sužalojimai yra rimti ir daug kartų turi būti gydomi operacija ir ilga fizioterapija. Galite išvengti kelių sužeidimų, nusileidžiate ant kojų kamuoliukų, šiek tiek sulenkite kelius. Jūs taip pat galite sustiprinti kojos pirštus palaikyti savo kelius.

Sporto sužalojimai jaunoms moterims

Pasak “Todd Neale”, “MedPagetoday.com”, “The Cheerleading Causes the Most Severe Sports Damage in Young Women”, “cheerleading” laikomas sportu, kuris labiausiai sužaloja mergines vidurinėje mokykloje, ir daugiau nei 60 proc. Visų sužalojimų šiame sporte. Straipsnyje teigiama, kad didžioji dalis priežasčių yra tai, kad “cheerleading” išaugo į cheerleadžių ir gimnastikos tipo triukus, kurie yra sudėtingi jaunoms mergaitėms.

Neįprasti sporto traumos

Pasak “Carey”, 2006 m. Daugiau kaip 100 000 su batutais susijusių sužalojimų, daugiau kaip 60 000 sunkiasvorių sužalojimų ir daugiau kaip 45 000 golfo pažeidimų.

Pavojus vaikams

Pagal vaikų ligoninės Bostono sportinių sužalojimų statistinius duomenis, sporto sužalojimai dažniausiai kyla vaikams nuo 5 iki 14 metų. Dauguma šių sužalojimų atsiranda sportuojant, kai susiduriama su susidūrimais ir kontaktuoja su kitais žaidėjais, pvz., Futbolas ir futbolas, tačiau atskiros sporto rūšys gali sukelti daugiau Sunkių sužalojimų rūšys.

Laikas

Pasak Bostono vaikų ligoninės, dauguma su sportu susijusių sužalojimų įvyksta praktikoje. Tai iš dalies yra todėl, kad krepšinio, futbolo, beisbolo ir kitų sporto šakų praktiniai užsiėmimai yra didesni už tikruosius žaidimus.