Jogio arbatos nauda

“Yogi” arbata yra arbatos prekės ženklas, kuris gamina įvairias žaliąsias ir žolelių arbatas, skirtas visai sveikatai ir gerovei. Yra daugybė rūšių jogos arbatos žalių arbatų, kurios turi didelę naudą sveikatai ir yra daug antioksidantų. Pasak Merilendo universiteto Medicinos centro, žalioji arbata padeda išvengti aterosklerozės, didelio cholesterolio, vėžio, uždegiminės žarnos ligos, diabeto ir kepenų ligos bei padeda numalšinti svorį. “Yogi Tea” taip pat gamina keletą vaistažolių arbatų, kurios visos siūlo daugybę sveikų ir gydomųjų savybių.

“Yogi Tea Green Tea” Kombucha veislė sustiprina jūsų imuninę sistemą, detoksikuoja kūną ir mažina nuovargį. Kombucha – tai gyvoji kultūra, pagaminta iš sveikų mikroorganizmų, turinčių detoksikacines savybes. Dr Rudolf Sklenar atliko išsamius “kombucha” tyrimus ir nustatė, kad jis veiksmingas gydant daugelį lėtinių negalavimų, įskaitant inkstų akmenis, nutukimą, vidurių užkietėjimą ir vėžį ankstyvose stadijose.

“Yogi Tea Green Tea” Goji Berry veislė palaiko jūsų kepenis, imuninę sistemą ir kraujotaką. Goji uogos yra laikomos viena iš turtingiausių maisto šaltinių antioksidantams ir 500 kartų viršija vitamino C kiekį apelsino. Šios jogos arbatos žaliosios arbatos ir goji uogos derinys tampa galingu ginklu kovojant su kasdieniais ligomis ir lėtinėmis ligomis.

“Yogi Tea” vaistažolių “Berry DeTox” veislė palaiko jūsų kūno detoksikacijos procesą. Jame yra rabarbarų šaknys ir geltonas dokas, kad padėtų kepenims ir storajai žarnai atsikratyti savo kūno toksinų ir kitų priemaišų. Ši arbata taip pat apima acai uogų, galingas antioksidantas, kovojantis su laisvuosius radikalus jūsų kūne.

“Yogi Tea” žolelių imbiero veislė padeda pagerinti jūsų virškinimą. Pasak “Yogi Tea”, “ajurvedos specialistai naudojo imbierą kaip būdą aktyvinti kūno vidinę energiją, kad padėtų atkurti pusiausvyrą ir harmoniją”. Be paruošiamojo virškinimo, šio jogos arbata imbieras gali padėti sumažinti pykinimą, kurį sukelia judesio liga, nėštumas ir chemoterapija. Tai taip pat yra priešuždegiminis, kuris gali padėti valdyti artritą.

Žalioji arbata Kombucha

Žalioji arbata Goji Berry

Berry DeTox

Imbieras