Išrūgų baltymas ir inkstų pažeidimas

Išrūgų baltymai gaunami iš karvės pieno. Karvės pieno, virto sūriu, procesas sukuria išrūgų baltymą kaip šalutinį produktą. Išrūgų baltymas yra visiškas ir aukštos kokybės baltymas su visomis esančiomis amino rūgštimis. Išrūgų baltymas yra natūrali maisto medžiaga, tačiau ji nėra 100 proc. Be rūpesčių. Per didelis vartojimas gali prisidėti prie inkstų pažeidimo.

Išrūgų baltymų privalumai

Išrūgų baltymų amino rūgštys yra būtinos sveikų raumenų ir jungiamojo audinio augimui. Tai pagerina kūno sudėtį ir pagerina sporto efektyvumą. Išrūgų baltymai veikia siekiant ištaisyti ir išauginti raumenų audinius, ypač po to, kai juos išvalo. Išrūgų baltymų sunaudojimas padeda išvengti kaulų netekimo vyresnio amžiaus žmonėms. Išrūgų baltymai yra labai rekomenduojami žmonėms, sergantiems širdies ir kraujagyslių komplikacijomis. Tai taip pat labai svarbu vėžiu sergantiems pacientams, kuriems atliekama chemoterapija ir radiacinė terapija, ir jiems sunku aprūpinti kūno mitybos poreikius dėl apetito praradimo, pykinimo ir nuovargio.

Sveikos inksto ir išrūgų baltymų

Konektikuto universitetas atliko tyrimą pavadinimu “Dietiniai proteino vartojimas ir inkstų funkcija”, kuris rodo, kad žmonės, turintys sveiką inkstus ir vartoja daug išrūgų baltymų, nerūpi. Tyrimas nurodo naujausius didelės baltymų dietos tyrimus tiek svorio mažėjimui, tiek sportininkams, kurie neturi jokio neigiamo poveikio inkstų funkcijai. Išvadoje nustatyta, kad nėra įrodymų, kurie patvirtintų idėją, kad didelis baltymų kiekis yra inkstų pažeidimo ar disfunkcijos priežastis.

Nervų pažeidimo ir išrūgų baltymo pavojus

Kai padidėjęs išrūgų baltymų kiekis imamas ilgą laiką, yra pavojus susirgti inkstų veiklos sutrikimais, įskaitant inkstų akmenis. Didelės baltymų dietos, turinčios daug išrūgų, gali būti sveikatos problema, dėl kurios gali atsirasti galimas inkstų funkcijos sutrikimas. Vartojant didelę baltymų dietą svorio netekimui, pabrėžiami inkstai, kurie yra atsakingi už nutekėjimą atliekomis. Tie, kurie ilgesnį laiką remiasi šia dieta, yra didesnė inkstų veiklos sutrikimų, inkstų akmenų ir sunkių inkstų nepakankamumo rizika. Tačiau nėra nenuoseklaus tyrimo, kuris susijęs su pernelyg ilgalaikiu išrūgų baltymų vartojimu ir blogėjančia inkstų funkcija. Nepaisant to, daugelis ekspertų įspėja, kad yra rizika ir skatinami asmenys sunaudoti išrūgų baltymų.

Apsvarstymai

Suraskite “USP” simbolį, nes tai reiškia, kad išrūgų baltymai atitinka tam tikrus standartus, susijusius su miltelių grynumu ir kokybe. Jei kyla kokių nors lėtinių sveikatos problemų, vartokite receptinių vaistų ar turite klausimų dėl tinkamos dozės, prieš pradėdami vartoti išrūgų baltymų, pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu.

Vanduo su išrūgų

Išgerkite išrūgų baltymų daug vandens, nes jis gali palikti dehidrataciją. Dehidratacija gali labai pakenkti jūsų veikimui ir netgi sugadinti jūsų širdį.