Geltonos spalvos skvošo maistinė vertė

Geltona skvošas, taip pat vadinamas geltonu cukiniju ar vasaros skvošu, yra karšto oro daržovė, paimta neaugoje, kad būtų užtikrinta plona, ​​valgoma oda ir saldus, minkštas minkštimas. Šis skvošas dažniausiai svyruoja nuo 6 iki 8 colių ilgio, nors jis gali būti mažesnis, priklausomai nuo pasirinkimo vaisiaus. Galite valgyti geltoną skvošą žaliuoju, taip pat keptuvėje keptuvą, keptuvėlį, keptuvėlį arba keptuvę, ir jūs galite jį pakeisti bet kuria žalia vasaros skvošo, nes skonis yra panašus.

Kalorijos ir riebalai

Vieną puodelį žalio, supjaustyto geltonojo skvošo yra 18 kalorijų. Šis žemo kaloringumo daržovių yra idealus šalutinis patiekalas, jei norite numesti svorio. Geltoname skvošte iš esmės nėra riebalų – 1 puodelio dalis suteikia tik 0,2 g. Maži kalorijų išlaikymas, bet subalansuoto maisto gaminimas neturi būti vienas kitą išskiriantis. Galite patiekti geltonos spalvos skvošo dalį su liesos mėsos ar žuvies ir sveikų grūdų, pavyzdžiui, laukinių ryžių, kinono ar kuskuso. Ribokite riebalų vartojimą 44-78 g per dieną, kad išvengtumėte viršsvorio. Jūsų dietoje per daug riebalų taip pat gali pakenkti širdies priepuoliui ar insultui. Pasak tyrėjų “Tusculum College”, Tenesyje, mažai riebalų turinčios dietos maistas gali būti pigus prevencine priemone, siekiant išvengti krūties vėžio.

Angliavandeniai ir pluoštas

1 puodelio porcija iš žalios geltonos spalvos skvošas suteikia 3,8 g angliavandenių arba 2,9 procento 130 g siūloma kasdien. Angliavandeniai yra pagrindinis jūsų kūno energijos tiekimas. Geltona skvošas taip pat padeda jums vartoti pluoštą, kurio reikia kiekvieną dieną, 1 puodelis yra 1,2 g. Pluoštas gali atlikti svarbų vaidmenį padėdamas jums prarasti svorį. Didelio skaidrumo maisto produktai patenkina badą geriau nei mažai plaušų maisto produktai, todėl jūsų mityba suteikia daugiau maisto. Pluoštas taip pat padeda reguliuoti žarnyno judesius ir mažina jūsų galimybes vystytis divertikuliutui, kuris sąlygoja jūsų dvitaškį. Kiekvieną dieną į savo mitybą įtraukite 25-38 g pluošto.

Vitaminai

Geltonasis skvošas yra geras vitamino C šaltinis – kiekvienoje 1 puodelio dalyje yra 21,3-25,6 proc. Kiekio, reikalingos kasdien jūsų organizmui. Ascorbino rūgštis, dar vienas vitamino C pavadinimas, yra antioksidantas, kuris blokuoja kraujagysles nuo laisvųjų radikalų, padeda sulėtinti senėjimą ir galbūt sumažina širdies ligų, artrito ir vėžio riziką. 1 puodelis, tiekiamas iš geltonos spalvos skvošo, taip pat tiekia 8,2 proc. Rekomenduojamos dienos folio rūgšties, kuri taip pat vadinama folio rūgštimi, kuri yra vitaminas B. Negalima gauti pakankamai folatų jūsų dieta gali sukelti anemija forma. Tačiau šis vitaminas yra geriausiai žinomas dėl savo vaidmens apsisaugant nuo gimimo defektų. Jei planuojate įsivaizduoti vaiką, padidinkite savo folatų kiekį – tai gali sumažinti jūsų riziką, kad vaikas gauna spenių gimdos defektus. Įtraukiant geltoną skvošą į jūsų maitinimo planą, padidėja beta karotinas. 1 puodelio talpa yra 136 mikrogramai šio mineralo arba 15,1-19,4 proc. Kiekio, kurį jūsų organizmas reikia kiekvieną dieną. Beta karotinai dažniausiai yra pigmentai, kurių sudėtyje yra gausiai spalvotų vaisių ir daržovių, pavyzdžiui, paprastojo moliūgo, jie taip pat gali būti rupiuose. Gydytojai gali naudoti beta karotinus, kad padėtų išvengti tam tikrų vėžio, taip pat širdies ligų ir regėjimo degeneracijos, susijusios su senėjimu.

Mineralai

Viena geltonojo skvošo dalis taip pat suteikia 8,6-11,1 proc. Rekomenduojamos dienos mangano, kuris yra būtinas mikroorganizmas, reikalingas sekso hormonų, kaulų ir jungiamojo audinio gamybai. Jūsų kūnas neturėtų sugebėti kraujo krešėti be mangano. Be to, mineralas palaiko įprastą jūsų smegenų ir nervų funkciją.