Brolių problemų po mamos mirties

Kai mama miršta, santykiai tarp jūsų ir jūsų brolių ir seserų gali greitai pablogėti, nes klijai, kurie išlaiko šeimą, praeina. Dėl konflikto gali atsiriboti, o susitaikymas dažnai neįvyksta. Kad jūsų šeima negalėtų atsiskirti nuo siūlių, paraginkite savo brolių ir seserų ieškoti to, kas geriausiai tinka visiems, ypač jei jūsų tėvas išgyvena tavo mamą.

Mamos priežiūra

Net prieš tavo motinos mirtį tu ir jūsų broliai ir seserys galėjo nesutikti dėl savo globos. Broliai, gyvenantys arčiausiai, galėjo prisiimti neproporcingą dalį savo globos ir nesutikti su tavimi, ką reikėtų daryti, pagal “Late-Life Tėvų mirčių įtaką suaugusiųjų broliškiems santykiams”, 2009 m. Paskelbtame žurnale “Journal of Senėjimo tyrimai “. Šis konfliktas gali tęstis, jei jūsų mama atidavė globėjams brolišką įgaliojimą perduoti savo reikalus ir finansus. Pretenzijos “Geriausia mylėjo motina” arba “Tu pasukei ją prieš mus” gali atsirasti, jei jaučiate, kad globojantis brolis turėjo didesnę įtaką šeimos namų pardavimui, kai jūsų mama persikėlė į senatvės namus arba rūpinosi rūpestinga rūpyba. Priežiūros brolis gali apkaltinti jus, kad neturite pakankamai rūpintis savo motinos ar pakankamai įtraukta į savo poreikius.

Sielvartas ir galutinis susitarimas

Remiantis tyrimo duomenimis, žmonės siaubia skirtingai ir galite ginčytis dėl to, kaip išreiškia sielvartą ar kaip jūsų motinos kūnas yra gydomas po mirties. Bendrieji argumentai yra sutelkti į laidotuves ir kremavimą, rimtų aikštelių atranką ar pelenų išdėstymą, ir kiek išleisti galutiniam susitarimui. Tokių nesutarimų būtų galima išvengti, jei jūsų mama sukūrė tokio pobūdžio tvarką ir pateiktų informaciją visiems prieš jos mirtį arba jei tokie sprendimai lieka su savo sutuoktiniu.

Pinigai ir meilė

Turto pasidalijimas gali būti kietas – ypač visi broliai ir seseriai negauna vienodo dydžio sumų, kaip teigia nekilnojamojo turto teisininkas Michaelas Dribinas, kaip cituota interneto svetainėje Private Wealth “Broliai ir vyrai”. Argumentai atsiranda, nes jūs galite prilyginti gautą sumą su meile, kurią jūsų motina turėjo kiekvienam iš jūsų. Galbūt nesuvoksite, kad ji davė daugiau pinigų brangakmeniui, kuris turi didžiausią poreikį, arba to, kuris labiausiai rūpinosi; “Išsiveržimus sukelia padidėjusi emocija, išsekimas ir būtinybė priimti sudėtingus sprendimus, – paaiškina psichologas Avidanas Milevskis “Today’s Psychology Today” straipsnis “Till Death (mūsų tėvų) musu dalimi.” Stenkitės išspręsti skirtumus anksčiau nei vėliau, kad galėtumėte kartu dirbti su turto sprendimais ir palaikyti vieni kitus per sielvarto procesą. “Caring.com” vyresnysis redaktorius Susan Kostal pažymi straipsnį “Teisinių reikalų likvidavimas po mirties”. Pasikonsultuokite su tarpininku, prieš pradėdami kreiptis į teismą, kad išspręstumėte ginčą. .

Vaikystės problemos ir šeimos išsiskyrimas

Pagal Dribin’ą, vaikystės problemos gali išnykti, kai jūsų motina nebegali laikyti šeimos. Senas skauda, ​​kyla į paviršių, o emocinis mirties įtempimas gali atskleisti jus nuo šeimos. Jūsų asmeninis gyvenimas taip pat gali sukelti trauką, kuri sutrumpina laiką, kurį jūs ir jūsų broliai ir seserys praleidžia kartu po jos mirties, ypač jei temperatūra išlieka karšta.